Ruszył ibis Styles Nowy Targ w klimacie górskich szlaków   OTWARCIA

W Nowym Targu otwarty został hotel ibis Styles ze 106 pokojami, 450 m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej, restauracją, a także strefą wellness i SPA z czterema rodzajami saun oraz  basenem z jacuzzi. Wnętrza nawiązują do natury i malowniczych szlaków, z których słynie okolica. To 14. hotel pod marką ibis Styles w Polsce.

Nowy hotel jest położony na styku trzech górskich regionów Podhala: Skalnego Podhala, Spiszu i Gorców, co posłużyło jako inspiracja przy wyborze motywu przewodniego hotelu. W obiekcie na każdym kroku można odnaleźć elementy inspirowane szlakami górskimi i naturą. Motyw przewodni jest widoczny w aranżacji ścian, sufitów i posadzek,  w doborze mebli, wyposażenia i dekoracji. Poszczególne piętra oznaczone kolorem żółtym, niebieskim i czerwonym zabierają gości w podróż do Gorczańskiego, Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Górska przygoda zaczyna się już w holu, gdzie kolorowe, charakterystyczne dla podhalańskiego krajobrazu tabliczki informują gości o odległości od tak znanych miejsc jak np. Mont Everest w Himalajach, czy alpejski szczyt Mount Blanc. Powtarzający się motyw drogowskazu prowadzi gości w głąb hotelu.

– Hotel w Nowym Targu tworzyliśmy z myślą o gościach, którzy chcą w stu procentach poczuć klimat gór i natury, a jednocześnie cenią sobie komfort oraz unikalny design. W ibis Styles Nowy Targ elementy otaczającej przyrody mieszają się z nowoczesnym stylem i funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni – mówi Michał Rubiś, dyrektor hotelu ibis Styles Nowy Targ.

Inwestorem hotelu jest spółka AW Invest, należąca do Agnieszki i Wiesława Wojasów, właścicieli firmy obuwniczej Wojas oraz m.in. hoteli Grand Stamary i Skalny w Zakopanem.

https://www.accorhotels.com/B3H5

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *