Mercure pojawi się w Szklarskiej Porębie. W condo   INWESTYCJE

Accor podpisał ze spółką Orkan Real Estate przedwstępne porozumienie dotyczące umowy franczyzy na hotel pod marką Mercure w Szklarskiej Porębie w nowo powstającej inwestycji – Bergo Hotel & Resort ze 140 pokojami. Pierwszych gości obiekt przyjąć ma w czwartym kwartale 2021 roku.

Bergo Hotel & Resort, sprzedawany w systemie condo, położony jest 150 m od stacji narciarskiej SKI Arena Szrenica. Hotel ma łączyć architekturę inspirowaną tradycyjnym górskim designem z nowoczesnymi wnętrzami, które zaprojektowane zostały przez pracownię Tremend. W hotelu znajdzie się m.in. strefa SPA & wellness z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, sala konferencyjna, restauracja oraz narciarnia z rowerownią. Inwestorem jest spółka Orkan Real Estate z Warszawy, deweloper z doświadczeniem w budowie mieszkań i budynków usługowych na terenie Polski, w szczególności Warszawie i Krakowie. Operatorem obiektu ma zostać firma PI Management Krakowa, koordynująca obecnie projekt w Szklarskiej Porębie oraz takie projekty jak AC by Marriott Kraków, The Bridge Suites w Krakowie i Renaissance Gdańsk.

W Szlarskiej Porębie w ub.r. otwarty został 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA ze 147 pokojami grupy Górskie Resorty, a w tym roku ruszyć ma druga cześć kompleksu – Platinum Apartments ze 180 apartamentami. Zdrojowa Invest otwiera w tym roku hotel Radisson ze 104 pokojami. W przyszłym roku otwarty ma zostać hotel pod należącą do sieci Louvre Hotels Group marką Hôtels & Préférence z 270 pokojami oraz Mercure. Wszystkie inwestycje sprzedawane są w systemie condo, podobnie jak apartamenty w inwestycji Sun & Snow Resorts, realizowanej w kilku etapach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *