Wystartował nowy ibis Styles – w Tomaszowie Lubelskim   OTWARCIA

3 czerwca otwarty został nowy hotel ibis Styles Tomaszów Lubelski z 50 pokojami. W II etapie inwestycji planowana jest rozbudowa hotelu o część konferencyjno-bankietową. To 15. ibis Styles w Polsce. Za tydzień, 10 czerwca rusza ibis Styles Bolesławiec z 60 pokojami.

ibis Styles Tomaszów Lubelski powstałw przebudowanym dawnymhotelu Laureat, który otwarty został w 1988 r. i w okresie transformacji cieszył się dużą popularnością, szczególnie wśród gości zza wschodniej granicy. Hotel zmienił właściciela we wrześniu 2016 roku, kiedy kupiła go tomaszowska firma B4 Bartecki. Nowy inwestor postanowił przebudować obiekt i otworzyć w nim hotel pod międzynarodową marką. Jeszcze w 2016 r. podpisano umowę na ibis Styles.

Hotel oferuje restaurację o powierzchni 140 m kw., kącik zabaw dla dzieci oraz rozległy zielony taras z widokiem na panoramę miasta oraz 47 miejsc parkingowych. Uzupełnieniem oferty będzie duża sala konferencyjna z nowoczesnym zapleczem multimedialnym. Parter budynku o powierzchni 600 m kw. w całości przeznaczony jest na działalność handlowo-usługową. Za projekt architektoniczny odpowiada warszawska pracownia architektoniczna Mateusz Tański & Associates. Dyrektorem generalnym hotelu jest Przemysław Konieczyński, wcześniej dyrektor operacyjny combo Novotel – ibis w Poznaniu.

– Nowoczesna i ponadczasowa architektura odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu obiektów hotelowych. Jasne wnętrza, duże przeszklenia oraz doskonała akustyka są wyróżnikami zmodernizowanego obiektu. Nowym i najbardziej charakterystycznym elementem jest w całości przeszklona restauracja oraz taras na dachu z panoramicznym widokiem na okolicę – mówi architekt Mateusz Tański.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *