Hotel Brant dołącza do rodziny hoteli Mercure   INWESTYCJE

Accor podpisał umowę franczyzy z firmą Polish Business Promotion, której współwłaścicielem jest aktor Kuba Wesołowski na wprowadzenie hotelu Brant Warszawa Wiązowna od grudnia 2020 r. pod markę Mercure.

Otwarty w 2013 r. kompleks Brant Hotel & Restaurant z 60 pokojami zlokalizowany w podwarszawskim Majdanie będzie funkcjonował jako Mercure Warsaw Wiązowna Brant Hotel.

– Wierzymy, że rozpoznawalność i uznana jakość marki Mercure w połączeniu z działalnością Polish Business Promotion zapewni gościom odwiedzającym stolicę wypoczynek i relaks, jakiego szukają. Hotel ma również bardzo dobrą ofertę gastronomiczną oraz duże przestrzenie konferencyjno-bankietowe. Jestem przekonany, że marka Mercure pozytywnie wpłynie na obroty hotelu – mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju sieci w Accor.

Hotel cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród organizatorów konferencji i szkoleń. Goście mogą skorzystać z wielu atrakcji zarówno w środku hotelu, jak i w zielonej przestrzeni dookoła kompleksu. Do ich dyspozycji są m.in. dwie sauny, boisko do siatkówki, ścieżki joggingowe czy zewnętrzna altana z ogniskiem. Bieżący rok dla całej branży jest bardzo wymagający, dlatego mając na uwadze dynamicznie zmieniający się rynek hotelowy w Polsce, postanowiliśmy przeprowadzić szereg zmian i udoskonaleń naszego obiektu. Jednym z naszych celów biznesowych było podpisanie umowy franczyzowej z uznaną na świecie siecią hotelarską, dlatego zdecydowaliśmy się przyłączyć do rodziny hoteli Accor. Uważamy, że dzięki doświadczeniu i wiedzy Accor, będziemy w stanie jeszcze bardziej podnieść standardy naszych usług. Nasze doświadczenie w prowadzeniu hotelu w połączeniu z jakością hoteli Mercure pozwala nam z optymizmem patrzeć na rok 2021mówi Sebastian Jóźwiak, prezes zarządu Polish Business Promotion.

Jakub Wesołowski, Sylwia Maśluk VP talent & culture Eastern Europe Accor, Sebastian Jóźwiak prezes zarządu Polish Business Promotion

Obecnie w Polsce pod marką Mercure działają 22 hotele, a kolejne mają powstać m.in. w Krakowie, Katowicach, Sosnowcu, Białymstoku i Szklarskiej Porębie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *