W Świeradowie powstać ma Forest Park z 347 apartamentami. W condo   INWESTYCJE

W Świeradowie-Zdroju planowany jest kompleks hotelowy Forest Park, który składać się będzie z czterech budynków łącznie z 347 apartamentami. Oddany do użytku ma być do końca 2023 r.  Inwestorem jest grupa 5S związana z Dariuszem Suryntem, twórcą Górskich Resortów, które już w 1 sierpnia otwierają w Świeradowie Elements Hotel & Spa z 291 apartamentami.

Forest Park powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie kolei gondolowej. Apartamenty od jednego do trzech pokoi mają być wykończone „w najwyższym, luksusowym standardzie”. Jak deklaruje inwestor: „Każdy z apartamentów wyposażony będzie w meble zamawiane na wymiar, a wybrane lokale dodatkowo będzie można wyposażyć w suchą saunę. Armatura łazienkowa pochodzi z kolekcji firm Villeroy&Boch, Duravit bądź równoważnej klasy”. Podział przychodów w modelu 50/50.

Wśród dotychczas zrealizowanych inwestycji 5S są kameralne obiekty Five Seasons i Five Seasons Two w Szklarskiej Porębie, a wkrótce otwarte mają zostać Five Seasons Three w Szklarskiej oraz Five Seasons w Karpaczu. Jak opisuje się na swojej stronie, 5S to „grupa pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, finansów i inwestycji: Dariusz Surynt, Rafał Gójski, Wojciech Bogusławski, Rafał Urbanik, która postanowiła stworzyć nowy projekt, by swoją wiedzą i umiejętnościami pomagać w bezpiecznym lokowaniu kapitału”. Wśród zrealizowanych projektów wymienia się kompleksy funkcjonujące w sieci Górskie Resorty: Osada Śnieżka k. Karpacza, Platinum Mountain i Blue Mountain w Szklarskiej Porębie, Green Mountain w Karpaczu oraz dwa apartahotele Five Seasons, a wśród inwestycji w budowie m.in. Linea Mare w Pobierowie, Elements Hotel & Spa i Elements Apartments (157 apartamentów w dwóch budynkach, które otwarte mają być na przełomie 2023/2024 r.) w Świeradowie oraz dwa kolejne Fives Seasons.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *