We Wrocławiu zadebiutuje Element by Westin sieci Marriott

W powstającym kompleksie biurowym B10 we Wrocławiu realizowanym przez Vastint Poland otwarty zostanie aparthotel sieci Marriott ze 116 pokojami pod debiutującą w Polsce marką Element by Westin. Otwarcie planowane jest do końca roku. Będzie to drugi hotel tej marki w Europie.

Zarządzać nim będzie należąca do Grupy Vastint firma Hotel Co 51, która jest operatorem ponad 30 hoteli tego dewelopera pod różnymi markami sieci Marriott, m.in. Courtyard by Marriott Gdynia. B10 jest drugą częścią parku biurowego Business Garden z dziewięcioma budynkami o łącznej powierzchni 117 tys. m kw. (podobne działają też w Warszawie z hotelem Sound Garden i w Poznaniu), położonego między lotniskiem a centrum.

Teraz powstaje kolejny biurowiec o powierzchni 14,5 tys. m kw. w kształcie litery H, a uzupełnieniem kompleksu jest oddzielny budynek z aparthotelem Marriotta. W obiekcie znajdzie się recepcja i mała restauracja. Jak informuje Vastint, „Projekt wnętrz, wybór materiałów, kolekcji mebli i stylizacji uwzględnia lokalny kontekst. Przed budynkiem zaplanowano szeroki dziedziniec, który stworzy przyjazną, swobodną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji”. Całość kompleksu zaprojektowana została przez APA Wojciechowski.

Marka Element, mająca stanowić aparthotelowe rozwinięcie marki Westin, stworzona została w 2006 r. przez sieć Starwood, przejętą później przez Marriott. Obecnie działa pod nią ok. 100 obiektów, z tego ponad 80 w USA, a w Europie jeden - w Amsterdamie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *