Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.




HOTELARZ

ul. Paca 37

04-386 Warszawa

tel. +48 22/ 333 88 14

REDAKCJA

e-mail: hotelarz@pws-promedia.pl

Redaktor naczelny

Rafał Szubstarski

r.szubstarski@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 01

Redakcja internetowa

Wiktor Kołakowski

w.kolakowski@pws-promedia.pl

Studio graficzne

Dominika Adamczyk

d.adamczyk@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 48

Elżbieta Grudzień

e.grudzien@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 49


WYDAWCA

Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

www.pws-promedia.pl

Prezes Zarządu

Małgorzata Windorbska

Członek Zarządu

Helena Głuc

Członek Zarządu

Krzysztof Gonciarek

k.gonciarek@pws-promedia.pl


REKLAMA

Kierownik biura reklamy:

Małgorzata Grenda

m.grenda@pws-promedia.pl

reklama@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 02

Z-ca kierownika biura reklamy:

Wioletta Wiater

tel +48 22 333 88 10

w.wiater@pws-promedia.pl

Anna Januszewska – specjalista ds sprzedaży reklam

tel +48 22 333 88 06

e-mail a.januszewska@pws-promedia.pl

Mirosława Włodarczyk – specjalista ds sprzedaży reklam

tel. +48 22 333 88 04

e-mail m.wlodarczyk@pws-promedia.pl

International Sales

Mirek Kraczkowski

600 344 881

e-mail: mirek.kraczko@gmail.com


DZIAŁ KOLPORTAŻU I DYSTRYBUCJI

Szef działu: Monika Sadowska-Kłakus

godziny pracy: 8.00 – 15.00

bok@pws-promedia.pl

tel +48 22 333 88 20

KADRY/FAKTURY

Marzena Michalik

kadry@pws-promedia.pl

tel +4822 333 88 14

POMOC TECHNICZNA

Internet@pws-promedia.pl

W najnowszym wydaniu

Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE HOTELARZA:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail

Reklama