Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » NOWOŚCI PRODUKTOWE » Różany Krem Regeneracyjny na Noc z prowansalską Różą Majową

Różany Krem Regeneracyjny na Noc z prowansalską Różą Majową

Sen jest kluczowy dla regeneracji ciała i odpoczynku, ale także ochrony skóry przed upływającym czasem. Komórki w nocy oczyszczają się, eliminują uszkodzone struktury oraz toksyny, a następnie aktywują się, regenerują i mnożą.

Tą nocną aktywność skóry poprawia Różany Krem Regeneracyjny Na Noc marki Academie. Zawiera Różę Majową, olejek cyprysowy, wosk z Mimozy, ekstrakty z pączków bukowych, czarnych porzeczek, brzoskwiń oraz olejeki Jojoba, Macadamia i masło Shea.

Bogaty skład zamknięty jest w ultra lekkiej formule, która daje również niezwykłe wrażenia podczas nakładania kremu. Najpierw, natychmiast się rozpuszcza i wtapia w skórę, by potem stworzyć na jej powierzchni ochronną i hybrydową otoczkę, tak aby przez noc skóra stała się bardziej miękka, gładka i trwale nawilżona.

Dodatkowo krem pachnie delikatnie i zmysłowo Różą Majową, co ułatwia zaśnięcie, lepszą regenerację i poprawę samopoczucia. Noc po nocy Twoja skóra stanie się bardziej uwodniona, odtłuszczona, łagodniejsza i promienna.Nie czekaj dłużej, zaczerpnij naprawdę odmładzającego i pięknego snu z Academie!
Stężenie składników aktywnych: 21.7%

Mieszana olejków esencjonalnych z róży majowej prowansalskiej, cyprysu, z wosku z mimozy oraz wyciąg z pąków buku, czarnej porzeczki, francuskiej brzoskwini: 5.7%
Masło Shea: 5%. Ma działanie kojące, zmiękczające, odżywcze i regenerujące. Przyczynia się do lepszej ochrony skóry.
Olej Jojoba: 5%. Uspokaja, chroni i nawilża górne warstwy skóry.
Olej Macadamia: 6%. Naturalnie bogaty w kwasy omega 7. Pomaga wzmocnić barierę lipidową skóry. Ogranicza odwodnienie.

Cena: 130 zł
Dostępny: w spa oraz na www.butikspa.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu w DoubleTree by Hilton Łódź

Katarzyna Myszka objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Zastąpiła na tym stanowisku Joannę Płauszewską-Dekę, która zajmowała to stanowisko od (...)

Anna Gasińska – dyrektor hoteli Kossak i Senacki w Krakowie – w panelu dyrektorów podczas konferencji Hotel Trends

Anna Gasińska, Hotelarz Roku 2016 w kategorii Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego, weźmie udział w panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” podczas konferencji Hotel Trends (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA