Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » 07/2017, AKTUALNOŚCI, W NUMERZE » Dekpol zbuduje Grano Residence z hotelem na Wyspie Spichrzów

Dekpol zbuduje Grano Residence z hotelem na Wyspie Spichrzów

Firma dewelopersko-budowlana Dekpol planuje na gdańskiej Wyspie Spichrzów postawić hotel o standardzie 5-gwiazdkowym ze 136 apartamentami sprzedawanymi w systemie condo.W kompleksie Grano Residence znaleźć ma się też 141 lokali mieszkalnych. Inwestycja realizowana będzie w podobnej formule co otwarty w kwietniu na Wyspie Spichrzów przy ul. Jaglanej kompleks Nowa Motława z hotelem Number One, który oferuje 171 pokoi, oraz trzema budynkami z 299 mieszkaniami. – Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. Unikatowa lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta – mówi Sebastian Barandziak, członek zarządu Dekpol SA. Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence przy ul. Pszennej (grano po włosku znaczy pszenica) utrzymana będzie w stylu art déco. Na parterze powstanie 10 lokali usługowych, a pod całym kompleksem zaplanowano 174 miejsca parkingowe. Projekt powstał w pracowni KD Kozikowski Design. Na Wyspie Spichrzów oprócz otwartego już Number One i otwieranej latem drugiej części hotelu Puro ze 118 pokojami, powstają też Deo Hotel z 367 pokojami, Holiday Inn z 254 pokojami i ibis Budget ze 120 pokojami. Razem z Greno do 2020 r. w tym rejonie pojawi się ok. 1,1 tys. nowych pokoi hotelowych i drugie tyle apartamentów mieszkalnych, w większości pod wynajem.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA