Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » 07/2017, AKTUALNOŚCI, W NUMERZE » „Let’s make a deal” na targach FIWE 2017 dla branży fitness i wellness

„Let’s make a deal” na targach FIWE 2017 dla branży fitness i wellness

W dniach 9-10 września w Warszawie na terenie EXPO XXI obędzie się kolejna edycja targów FIWE – największego spotkania dla sektora fitness & wellnes w Polsce i wschodniej części Europy. Nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi ułatwić ma przeznaczona do tego hala w całości poświęcona spotkaniom B2B, specjalne godziny otwarcia tylko dla przedsiębiorców oraz panele dyskusyjne i konferencje eksperckie.Targi FIWE mają na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, usług i akcesoriów fitness & wellness. To także okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego sektora a przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w tej branży. Co roku strefę biznesową na targach odwiedzają deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele jednostek samorządowych, branży medycznej, klinik rehabilitacyjnych, managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. Strefa biznesowa służyć ma nie tylko pozyskiwaniu potencjalnych kontrahentów i spotkaniom networkingowym, ale także stworzy możliwość udziału w panelach dyskusyjnych, warsztatach eksperckich i szkoleniach odbywających się w ramach konferencji FIWE Experts. Tematyka prelekcji dotyczyć będzie m.in. zarządzania działalnością związaną z branżą fitness, jej finansowania, działań PR-owych i marketingowych oraz kwestii prawnych. Szczegółowa lista prelegentów oraz tematów warsztatów na stronie www.fiwe.pl/fiwe-experts. „Hotelarz” jest patronem medialnym targów FIWE 2017.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA