Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » 10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu

10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu


Na początku sierpnia hotel IBB Andersia zlokalizowany w centrum Poznania, obok Starego Browaru obchodził swoje 10-lecie. Na dziewięciu piętrach najwyższego budynku Poznania, Andersia Tower, znajduje się 171 pokoi i apartamentów, SPA, basen, restauracja, bar i kasyno i największe centrum konferencyjne wśród poznańskich hoteli o powierzchni ok. 700 m kw.W ciągu 10 lat w hotelu mieszkało 499 100 gości. Zorganizowano 14 045 imprez, konferencji, bankietów i eventów, w których wzięło udział 854 750 uczestników. 4-gwiazdkowy IBB Andersia jest jednym liderów na poznańskim rynku hotelowym pod względem najwyższego wskaźnika RevPAR obok 5-gwiazdkowego City Park Hotel & Residence.


Oferuje dziewięć sal konferencyjnych i bankietowych, z  możliwością dowolnego łączenia, co pozwala na dostosowanie powierzchni do organizacji spotkań do 800 uczestników. Restauracja Flavoria oferuje kreatywne podejście do nowoczesnego gotowania, połączone z szacunkiem do kulinarnej tradycji.  Na parterze hotelu  znajduje się lobby bar. W Harmonia SPA & Wellness Club goście mogą skorzystać z rytuałów pielęgnacyjnych z całego świata. Club Wellness oferuje wypoczynek przy basenie z hydromasażem oraz przeciwprądem, a także jacuzzi, saunę fińską, sanarium, nowoczesną salę do aerobiku, siłownię, bar oraz solarium.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA