Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » 10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu

10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu


Na początku sierpnia hotel IBB Andersia zlokalizowany w centrum Poznania, obok Starego Browaru obchodził swoje 10-lecie. Na dziewięciu piętrach najwyższego budynku Poznania, Andersia Tower, znajduje się 171 pokoi i apartamentów, SPA, basen, restauracja, bar i kasyno i największe centrum konferencyjne wśród poznańskich hoteli o powierzchni ok. 700 m kw.W ciągu 10 lat w hotelu mieszkało 499 100 gości. Zorganizowano 14 045 imprez, konferencji, bankietów i eventów, w których wzięło udział 854 750 uczestników. 4-gwiazdkowy IBB Andersia jest jednym liderów na poznańskim rynku hotelowym pod względem najwyższego wskaźnika RevPAR obok 5-gwiazdkowego City Park Hotel & Residence.


Oferuje dziewięć sal konferencyjnych i bankietowych, z  możliwością dowolnego łączenia, co pozwala na dostosowanie powierzchni do organizacji spotkań do 800 uczestników. Restauracja Flavoria oferuje kreatywne podejście do nowoczesnego gotowania, połączone z szacunkiem do kulinarnej tradycji.  Na parterze hotelu  znajduje się lobby bar. W Harmonia SPA & Wellness Club goście mogą skorzystać z rytuałów pielęgnacyjnych z całego świata. Club Wellness oferuje wypoczynek przy basenie z hydromasażem oraz przeciwprądem, a także jacuzzi, saunę fińską, sanarium, nowoczesną salę do aerobiku, siłownię, bar oraz solarium.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)

400 prac polskich artystów we wnętrzach hotelu Raffles Europejski w Warszawie

W pierwszym kwartale przyszłego roku pierwszych gości przyjmie długo oczekiwany Raffles Europejski w Warszawie. Hotel odda do dyspozycji gości 106 pokoi i apartamentów, SPA, centrum (...)

Qubus z nowym hotelem w Katowicach?

Spółka Qubus Hotel System  uzyskała decyzję o rozbudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku usługowo-biurowego w Katowicach na hotel, który miałby powstać w biurowcu na rogu (...)

Jan Wróblewski podczas Hotel Trends Poland&CEE

Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel rodzinnego holdingu Zdrojowa Invest & Hotels z Kołobrzegu, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA