Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Hotel Tatra z pozwoleniem na użytkowanie

Hotel Tatra z pozwoleniem na użytkowanie


Zakopiański hotel Tatra o którym wcześniej pisaliśmy m.in. TUTAJ, otrzymał od wojewody małopolskiego pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, że hotel działa już legalnie.Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego stwierdził na początku 2015 roku, że niedawno otwarty hotel to samowola budowlana. Urzędnicy wydali nakaz rozbiórki obiektu.

Powodem wydania takiej decyzji ma być fakt, iż budynek jest za wysoki. Ponadto działający od kilku miesięcy obiekt nie ma m.in. pozwolenia na użytkowanie ani odbioru straży pożarnej.

Właściciele odwołali się od decyzji do wojewody. Ostatecznie udało im się postawić na swoim. Hotel Tatra dostał pozwolenie na użytkowania i może legalnie przyjmować turystów na wypoczynek w górach.W 99-pokojowym hotelu położonym najwyżej w mieście, bo na poziomie 1080 m n.p.m., znajdują się też restauracja, drink-bar oraz strefa SPA & wellness z basenem i systemem hydromasażu, jacuzzi, sauną fińską, sauną parową, kręgielnią, salą bilardową i salą do zajęć fitness, a także kilka sal konferencyjnych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA