Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Turystyka biznesowa jutra podczas Kongresu’590 w Rzeszowie

Turystyka biznesowa jutra podczas Kongresu’590 w Rzeszowie


16 i 17 listopada 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena odbędzie się Kongres 590, jedno z najważniejszych polskich wydarzeń gospodarczych tego roku. Jednym z paneli będzie „Turystyka biznesowa jutra”, dyskusja moderowana przez Gheorgha Mariana Cristescu, prezesa spółki Chopin Airport Development.


W Jasionce koło Rzeszowa spotkają się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej. Kongres 590 to impreza dedykowana szerokim rzeszom polskich przedsiębiorców, od start-upów i małych firm, poprzez sektor MŚP, aż do dużych spółek giełdowych. Wśród gości panelowych nie zabraknie wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu.

Jednym z paneli będzie „Turystyka biznesowa jutra”, dyskusja moderowana przez Gheorghe Mariana Cristescu, prezesa Chopin Airport Development, przewodniczącego Społecznej Rady Turystyki przy Ministrze Sportu i Turystyki, oraz prezesa Polsko-Rumuńskiej Izby Gospodarczo-Handlowej.

Udział w panelu weźmie Mariusz Szpikowski, p.o. prezesa (i - od 2016 roku - dyrektor generalny) Polskich Portów Lotniczych, oraz dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie, Dariusz Rogowski z Ministerstwa Sportu i Turystyki, oraz Patrick Fitzgibbon, wiceprezes senior ds. Rozwoju EMEA Hilton Global, David Kellett, wiceprezes ds. Rozwoju i analizy inwestycji w Europie w InterContinental Hotels Group i Artur Lisowski, dyrektor Marketingu i Business Development odpowiedzialny w HRS za region Europy Środkowo-Wschodniej.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA