Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » INWESTYCJE, Z Branży » W Gdańsku powstanie nowy hotel IBB Hotel Collection

W Gdańsku powstanie nowy hotel IBB Hotel Collection


IBB Hotel Collection planuje otwarcie kolejnego hotelu w Polsce. Na Długim Targu w Gdańska już wkrótce otwarty zostanie 90 pokojowy obiekt, dzięki czemu poszerzy swoje portfolio do trzech hoteli w Polsce.


Sieć hotelowa powiększa się właśnie o kolejny obiekt hotelowy, tym razem w Gdańsku. Zabytkowy hotel miejski będzie zarządzany przez sieć w ramach długookresowej umowy dzierżawy. Nowy obiekt będzie usytuowany na rogu turystycznych ulic Długi Targ i Mieszczańska, naprzeciwko Fontanny Neptuna.

Pod ścisłym nadzorem konserwatora trzy zabytkowe kamienice, w ciągu ostatnich miesięcy, zamieniły się w 4-gwiazdkowy hotel. Wszystkie charakterystyczne elementy zewnętrznej elewacji zostały starannie zachowane, jednak wnętrza będą nowoczesne i jednocześnie przytulne. Goście będą mieli do swojej dyspozycji 89 pokoi oraz apartament.

- IBB Hotel Długi Targ adresowany jest do szerokiego grona gości szukających odrobiny komfortu. Wierzymy, że w naszym hotelu będą dobrze czuli się zarówno turyści odwiedzający Gdańsk, jak i goście biznesowi, młodzi i starsi. Nie jesteśmy hotelem butikowym, ale też nie turystycznym. Hotel będzie zarówno nowoczesny, jak i w pewnym stopniu konserwatywny. Uważamy, że nasi goście przede wszystkim przyjeżdżają, aby podziwiać piękno Gdańska i hotel z tym pięknem nie konkuruje. Jest zaś sam w sobie perłą architektury hanzeatyckiej, pozostając bez konkurencji.

Jednym zdaniem, ugościmy każdego gościa o nieco zasobniejszej kieszeni, otaczając go jakością naszych usług i atmosferą gdańskiej starówki, tego w dżinsach i tego pod krawatem. – podsumowuje Adam Trybusz, prezes spółki zarządzającej obiektem

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie jedenastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, Polsce oraz na Malcie. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie, oddział niemiecki ma swoją siedzibę w Passau, hiszpański w Salamance, a polski w Poznaniu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA