Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Radisson Blu Świnoujście – Debiutem Roku 2017. Indigo Warszawa, INX Design Kraków i AC by Marriott Wrocław z wyróżnieniami

Radisson Blu Świnoujście – Debiutem Roku 2017. Indigo Warszawa, INX Design Kraków i AC by Marriott Wrocław z wyróżnieniami


„Hotelarz” przez cały rok obserwuje, informuje, analizuje i ocenia, co ważnego dzieje się w polskiej branży hotelarskiej. A na koniec roku w grudniowym wydaniu podsumowuje to przyznając nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, marki, sieci i zjawiska, mające NAJwiększy wpływ na polski rynek hotelarski w mijającym roku. W kategorii Debiut Roku tytuł ten przypadł hotelowi Radisson Blu Resort Świnoujście, a Człowiekiem Roku zostali bracia Jan i Szymon Wróblewscy, twórcy Zdrojowej Invest.

5-gwiazdkowy Radisson Blu Resort Świnoujście rozmachem przebija wszystko, co otworzyło się w 2017 roku. To największy hotel na Wybrzeżu i ma potencjał, aby stać się jednym z najlepszych hoteli w Polsce . 340 pokoi, największe hotelowe centrum kongresowe nad polskim Bałtykiem, aquapark, basen infinity edge („bez krawędzi”) na najwyższej kondygnacji. Do tego zaprojektowany i budowany od początku zgodnie z ekologiczną certyfikacją LEED, dzięki czemu powstał budynek spełniający najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i jakości użytkowania.

Wyróżnienia

Indigo, Warszawa

Drugi w Polsce hotel Indigo, po otwartym w 2016 r. obiekcie w Krakowie, potwierdza jakość tego butikowego brandu IHG. Działający w pałacowej kamienicy Branickich tuż przy Nowym Świecie imponuje wysmakowanym wystrojem, dbałością o detale architektoniczne i designerskie, ofertą oraz najwyższym standardem obsługi.

INX Design Hotel, Kraków

Oryginalny pomysł na hotel w Krakowie, o co nie jest łatwo wśród ok. 180 innych działających w mieście (i kilkuset obiektów nieskategoryzowanych). Odwołuje się do twórczości Zofii Stryjeńskiej, jednej z najwybitniejszych polskich malarek okresu międzywojennego, która mieszkała w kamienicy obok. Wystrój 122 pokoi nawiązuje do stylu art deco z bogatą kolorystyką charakterystyczną dla dzieł Stryjeńskiej.

AC Hotel by Marriott, Wrocław

Otwarty w sierpniu pierwszy w Polsce hotel pod marką AC by Marriott w ciągu czterech miesięcy zyskał sobie miano najlepszego hotelu we Wrocławiu (średnia 9,4 na Booking.com). Uruchomiony w XIX-wiecznej kamienicy, która od początku aż do 2005 r. służyła jako siedziba kolejnych banków, nawiązuje do swojej historii: na parterze w dawnej bankowej sali operacyjnej znajduje się AC Lounge, który łączy we wspólnej przestrzeni strefę gastronomiczną, relaksu i pracy, a na poziomie –1 w dawnym sejfie bankowym za pancernymi drzwiami stworzono winiarnię.

 

Człowiekiem Roku 2017 zostali  Jan i Szymon Wróblewscy, współwłaściciele i członkowie zarządu Zdrojowej Invest & Hotels, a wyróżnienia zdobyli Miguel Martins - dyrektor ds. rozwoju w Polsce sieci IHG. Gheorghe Marian Cristescu -prezes Chopin Airport Development, Władysław Grochowski, właściciel i prezes Grupy Arche oraz Łukasz Płoszyński -  wiceprezes Focus Hotels. Więcej w grudniowym wydaniu "Hotelarza".


Komentarze: 2 dla “Radisson Blu Świnoujście – Debiutem Roku 2017. Indigo Warszawa, INX Design Kraków i AC by Marriott Wrocław z wyróżnieniami”

  1. Radisson Świnoujście ma wiele zalet. Ale jest mnóstwo kompletnie nie dopracowanych kwestii. I niestety kompletnie ignoruje komentarze gości nie odpowiadając na nie.

    • Radisson Blu Resort, Świnoujście

      Otwarcie zawsze jest wyzwaniem w kontekście funkcjonowania obiektu i wysiłku dla nowego personelu, ale ten okres mamy już za sobą i nasi Goście doceniają zalety hotelu oraz zaangażowanie pracowników

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA