Hotel Kolumna Park w sosnowym lesie w Przygoniu koło Pabianic powstał z rodzinnej wizji, pasji i potrzeby stworzenia miejsca wyjątkowego. To nie tylko obiekt konferencyjno-wypoczynkowy, ale przestrzeń, w której natura, historia i człowiek mają łączyć się w harmonijną całość, a zespół tworzyć prawdziwą drużynę, która buduje sukces poprzez ludzi, atmosferę i wspólne wartości.
Ambicją właścicieli było stworzenie obiektu, który odpowiada tak potrzebom gości konferencyjnych, jak i turystycznych. Początkowo myślano o restauracji premium z niewielkim zapleczem hotelowym – wcześniej obiekt funkcjonował jako hotel Unia z 18 pokojami – jednak praktyka szybko zweryfikowała plany. – Okazało się, że restauracja w takiej lokalizacji nie przyciągnie wystarczająco dużo gości. Ludzie szukali spokoju, wydarzeń, konferencji. Zaczęliśmy więc rozbudowywać hotel, dodając sale konferencyjne i kolejne pokoje. Tak krok po kroku powstawał Kolumna Park – opowiada Joanna Małuszyńska, właścicielka hotelu.
Miejscowość letniskowa Kolumna – Las przed wojną planowana była jako „drugi Kons
[...]Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.
- Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
- Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
- Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
- Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
- Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
- Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ









Dodaj komentarz