Warszawa: ruszył Arche Hotel. W condo

Grupa Arche otworzyła w Warszawie Arche Hotel Poloneza ze 150 pokojami przy ul. Poloneza w sąsiedztwie Poleczki Business Park. 3-gwiazdkowy obiekt ruszył w ramach osiedla mieszkaniowego budowanego tam przez Arche. Jeszcze w tym roku deweloper chce uruchomić Arche Hotel Krakowska z ok. 350 pokojami sprzedawanymi w systemie condo.

Hotel zaprojektowano i wykończono z myślą o potrzebach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje (z aneksami kuchennymi) o powierzchniach od 16 do 35 m kw. na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Oferta najmu długoterminowego skierowana jest do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, managerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy, czemu sprzyjać ma sąsiedztwo Poleczki Business Park z sześcioma budynkami biurowymi (działającymi i powstającymi) z 83 tys. m kw., a także bliskość lotniska i „Mordoru”. Na parterze znajduje się restauracja z kuchnią polską oraz powierzchnie usługowo-handlowe. Dla gości dostępny jest dwupoziomowy garaż podziemny. Hotel znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy zjeździe z trasy S2, w odległości 10 min samochodem do lotniska Chopina.

Grupa Arche posiada już 10 hoteli i obiektów hotelowych (w tym Puławska Residence z 200 pokojami w Warszawie) z blisko 1,3 tys. pokoi. W tym roku otworzyła już 3-gwiazdkowy Arche Hotel Koszary z podwarszawskiej Górze Kalwarii z 82 pokojami, a do końca roku ruszyć w Warszawie ma Arche Hotel Krakowska z ok. 350 pokojami, dostosowanymi również do wynajmu długoterminowego.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *