Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi aparthotel sieci Varsovia Apartamenty stworzonej przez J.W.Construction Holding (jej dyrektorem generalnym jest były bramkarz Radosław Majdan).  Pierwszy otwarto w połowie ub. r. przy Al. Jerozolimskich we Włochach ze 114 apartamentami, a kolejny ruszyć na przy ul. Pileckiego.

Aparthotel powstał w ramach flagowego osiedla mieszkaniowego J.W.Construction – Bliska Wola, docelowo z ok. pięcioma tys. mieszkań.  Jednostki mieszkalne w Varsovia Apartamenty Kasprzaka mają od 21 do 65 m kw., każda posiada salon i aneks kuchenny z mikrofalówka i zmywarką, a przy większych metrażach dodatkową sypialnię i toaletę. Niektóre apartamenty dysponują ponadto jadalnią i/lub balkonem. W obiekcie znajdują się m.in. całodobowa recepcja, restauracja serwująca codzienne śniadania dla gości, samoobsługowa pralnia i parking w garażu podziemnym. Jak twierdzi J.W. Construction: „Wysoki standard wykończenia obiektu i apartamentów to jeden z atutów nowopowstałego obiektu, który już dzisiaj stanowi o nowej jakości na hotelarskiej mapie Warszawy”. W sierpniu noclegi kosztują od 160 zł. Pokoje sprzedawane są w systemie condo od 9,9 tys. do 12 tys. zł za m kw. z gwarancją 5-proc. zwrotu rocznie przez pięć lat i z podziałem zysku przewyższającego gwarantowaną stopę zwrotu w stosunku 50/50 oraz możliwością przedłużania umowy na kolejne pięć lat.

Ostatnio w Warszawie ruszyły dwa inne aparthotele w condo: wybudowany przez Polnord Platinum Hotel & Residence ze 165 pokojami w Miasteczku Wilanów i Arche Hotel poloneza ze 150 pokojami na Ursynowie, a w połowie ub.r. City Comfort z 326 mikroapartamentami. Łącznie w ciągu kilkunastu miesięcy w Warszawie przybyło blisko tysiąc pokoi w czterech aparthotelach oraz ok. 900 w sześciu hotelach (Renaissance, Raffles, Holiday Inn, Golden Tulip, ibis Styles, Hampton by Hilton).

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *