Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele

Tomasz Bułka, zarządzający ostatnio bazą noclegową Uzdrowiska Ustroń, objął stanowisko dyrektora operacyjnego w krakowskiej sieci ZR Hotele.

Tomasz Bułka posiada niemal 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją zawodową karierę rozpoczął w 2000 roku od stanowiska recepcjonisty w hotelu Start, by w 2003 roku związać się na kolejne 6 lat z siecią Hotel System, gdzie pracował najpierw jako recepcjonista, a potem kierownik hotelu. W kolejnych latach zarządzał hotelem Old Time w Krakowie, skąd przeszedł do Poziom 511 Design Hotel* & SPA, by w latach 2011-2013 objąć stanowisko kierownika ds. jakości.  Kolejnym etapem kariery było Uzdrowisko Ustroń S.A. gdzie objął stanowisko dyrektora bazy noclegowej, jednego z największych uzdrowisk w Europie, oraz dyrektora hotelu Wilga należącego do uzdrowiska. W roku 2018 rozpoczął nową przygodę z ZR Hotele i Restauracje w zabytkach. Do grupy obiektów należą: Dwór w Tomaszowicach wraz zabudowaniami folwarcznymi zaaranżowanymi na hotel, hotel Wolski, restauracja Spichlerz XXI, restauracja “U Ziyada” zlokalizowana w Zamku Przegorzały, który docelowo ma zostać przekształcony w 5-gwiazdkowy hotel, oraz Pałac w Bobrku oraz Wyspa Biskupia w Karlinie, które są w trakcie prac remontowo - budowlanych.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *