110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park.


Hotel dysponować będzie 49 pokojami i 61 apartamentami z aneksami kuchenymi, które sprzedawane są w systemie condo. Apartamenty sprzedawane są po 12,5 tys. zł za metr. Inwestor oferuje zawarcie 10 letniej umowy z gwarancją 6% zwrotu z zainwestowanego kapitału rocznie przez cały okres najmu i 28 dniowym pobytem właścicielskim.

Obiekt położony jest przy ulicy Głównej pomiędzy główną ulicą uzdrowiska i  deptakiem nad potokiem Grajcarek.

Hotel zaoferuje 110 pokoi i apartamentów, zaplecze spa & wellness z basenem z przeciwprądem, wodospadami i masażami wodnymi, kompleks saun. Dla klientów biznesowych przygotowano przestrzenie konferencyjne przystosowane do obsługi grup do 250 osób o powierzchni 280 metrów.

Inwestor, Grupa Kapitałowa Szczawnica Park jest właścicielem i operatorem hotelu Batory, a także Apartamentów Eko i Apartamentów Tęcza w Szczawnicy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *