Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  Aby ułatwić rozwiązanie tego problemu powstał serwis pracujwhoreca.pl

Poszukiwanie ofert pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej będzie teraz łatwiejsze. Na rynku zadebiutował nowy serwis pracujwhoreca.pl, który pracodawcom pozwoli precyzyjnie i skutecznie dotrzeć do branżowych specjalistów, a pracownikom znaleźć odpowiednią pracę. Założenie konta pracodawcy, a także publikowanie ofert pracy do końca lutego jest całkowicie bezpłatne. Nowy portal jest wynikiem potrzeby rynku dotyczącej powstania popularnego kanału rekrutacyjnego ściśle skierowanego do branży. Sam portal będzie intensywnie promowany w najpopularniejszych czasopismach branżowych – „Hotelarzu” i „Restauracji”, natomiast same oferty poprzez czołowe serwisy branżowe – www.e-hotelarz.pl i www.e-restauracja.com. Ten efekt synergii pozwoli na niespotykane dotąd precyzyjne dotarcie z ofertą pracy bezpośrednio do potencjalych kandydatów. Platforma pracujwhoreca.pl nie jest tylko serwisem z ogłoszeniami. Pozwala także kandydatom na stworzenie profilu własnych preferencji zawodowych i otrzymywanie przypomnień o ofertach pracy spełniających założone oczekiwania. Za projekt graficzny serwisu odpowiedzialna jest agencja Pure Concept. Właścicielem portalu są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia, wydawca czołowych czasopism branżowych: „Hotelarz”, „Restauracja”, „Rynek Turystyczny”, „Polski Jubiler” i „Nowoczesna Stacja Paliw”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *