Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa

Marzena Celej, dyrektor ds. rozwoju biznesu DoubleTree by Hilton Warszawa, została dyrektorem generalnym tego hotelu, a Michał Forysiak z DoubleTree w Łodzi jej zastępcą. Dyrektorem gastronomii został Krzysztof Kalinowski, dotychczasowy manager bankietów, zastępując Jacka Florczuka, który objął stanowisko dyrektora generalnego Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa.

Marzena Celej i Michał Forysiak

Marzena Celej karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2003 r. w sieci Dorint. Pierwsze kroki stawiała w gastronomii, a po pół roku awansowała do działu sprzedaży. Brała udział w rebrandingu hotelu Dorint na Sofitel Old Town.  W 2011 r. przeszła do 5-gwiazdkowego Platinum Palace Wrocław na stanowisko sales managera, a po pół roku została dyrektorem generalnym tego hotelu. Po 13 latach spędzonych we wrocławskich hotelach przeniosła się do Warszawy i w 2016 r. objęła funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center w Warszawie. Przez dwa kolejne lata zarządzała jednym z liczniejszych działów sprzedaży w Polsce. Do jej zakresu obowiązków należały również marketing, revenue managment oraz budowanie strategii sprzedaży oraz realizacja założeń budżetowych. Michał Forysiak z hotelarstwem związany jest od 19 lat. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. we Wrocławiu przy otwarciu hotelu Dorint jako nocny audytor. W ciągu 12 lat pracy we wrocławskim hotelu zdobywał doświadczenia na różnych stanowiskach: agent reservation, reservation manager, jako kierownik recpecji brał udział w rebrandingu hotelu na Sofitel Old Town, w którym przez siedem lat pełnił funkcję revenue & rooms division managera. Dzięki implementacji wielu autorskich narzędzi i kreatywnych rozwiązań z dużym powodzeniem wprowadził w nim revenue management. W 2013 r. brał udział  w otwarciu pierwszego w Polsce hotelu marki DoubleTree By Hilton Łódź, gdzie na pozycji rooms & revenue directora był odpowiedzialny za organizację działów operacyjnych, kontrolę kosztów oraz budowanie i realizację strategii sprzedaży hotelu z obszernym zapleczem konferencyjnym. W 2016 r. zdobył tytuł Revenue Managera Roku w konkursie Hotelarz Roku.  DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center  dysponuje 359 pokojami i  pięcioma tys. m kw. powierzchni konferencyjnej.      

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

2 komentarze do “Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *