Grupa Orbis Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Grupa Hotelowa Orbis, największa sieć hoteli w Polsce i Europie Wschodniej, została Złotym Sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w hotelu Renaissance w Warszawie.


Grupa Hotelowa Orbis jest największą siecią hoteli w Polsce i Europie Wschodniej. Oferuje ponad 21 000 pokoi w ponad 130 obiektach. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Orbis świadczy usługi zarządzania hotelami na każdym etapie realizacji inwestycji. Celem grupy jest jest powiększenie sieci poprzez współpracę na podstawie umów franczyzowych i umów o zarządzanie.

Partnerem strategicznym Orbisu jest AccorHotels, wiodąca na świecie grupa hotelowa działająca na rynku turystyki i usług lifestylowych, która oferuje wyjątkowe doświadczenia z pobytu w ponad 4600 hotelach, kurortach i rezydencjach zlokalizowanych w 100 krajach.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to trzecia edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Ubiegłoroczna edycja Investment Trends Poland & CEE zgromadziła ponad 350 inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, firm budowlanych, funduszy inwestycyjnych, banków, architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.
Wydarzeniu towarzyszyć będzie także wieczorna gala podczas której wyłaniani zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *