Ruszył Lake Hill Resort & Spa w podnóża Karkonoszy

Nad zalewem Sosnówka między Jelenią Górą a Karpaczem otwarty został Lake Hill Resort & Spa ze 174 pokojami sprzedanymi w systemie condo. Jego inwestorem jest Artur Kozieja, który w grudniu uruchomił hotele Metropolo by Golden Tulip w Krakowie.

Wszystkie, rozmieszczone w dwóch połączonych budynkach, pokoje i apartamenty w Lake Hill mają balkony, tarasy lub ogródki oraz przypisane miejsce parkingowe. Powierzchnia standardowych pokoi wynosi 24 – 27 m kw., pokoi typu suite 37 – 43 m kw., a apartamentów 53 – 63 m kw. Cena standardowego pokoju zaczyna się od 399 zł (499 zł z widokiem na zalew). Ofertę zabiegów SPA przygotowali specjaliści z Kliniki La Perla, od masaży, poprzez autorskie rytuały, po zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie anti-aging, wyszczuplające i modelujące ciało. W ofercie znajdują się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Strefa wellness oferuje m.in. basen ze stanowiskami do hydromasażu, dwa jacuzzi z widokiem na panoramę Karkonoszy oraz saunę fińską i parową. Restauracja oferuje dania kuchni międzynarodowej i regionalnej powstające zgodnie z filozofią slow food, na bazie produktów dostarczanych przez rolników z regionu. W kompleksie znajdują się też dwie sale konferencyjne na 120 i 30 osób. – To obiekt w jednym z najciekawszych miejsc w Karkonoszach, z widokiem na pełną panoramę Karkonoszy. Połączenie wody i gór w jednym miejscu tworzy bajeczną atmosferę – mówił inwestor Artur Kozieja o Lake Hill w wywiadzie dla „Hotelarza” w lutowym wydaniu. – To obiekt resortowy, nastawiony na turystów przyjeżdżających na dłuższe pobyty, a w okresach pozaturystycznych na klienta korporacyjnego, więc jest też cała infrastruktura konferencyjna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *