Rewitalizacja MDM

Zakończył się proces rewitalizacji warszawskiego hotelu MDM, w ramach którego całkowitą renowację przeszła zabytkowa fasada budynku. W związku ze zmianami hotel otrzymał też nowe logo, które nawiązuje do architektury budynku i socrealistycznego kontekstu okolicy – historycznej Marszałkowskiej Dzielnicy Mieszkaniowej.

Umieszczone w formie neonu na szczycie odnowionego hotelu MDM stanowi teraz wyraźny punkt w przestrzeni modnego pl. Konstytucji. Budynek hotelu MDM od początku 2018 r. przechodził gruntowną rewitalizację, aby dziś stać się jeszcze bardziej atrakcyjny dla coraz bardziej wymagającego klienta. Hotel pozostał oczywiście tym samym miejscem z duszą – widok z okna niezmiennie jest wyjątkowy, panuje tu ta sama od lat przyjazna atmosfera, ale zadbaliśmy o dodatkowy komfort gości, stawiając na aspekt wizualny budynku, który jest zwieńczeniem wyjątkowego pod względem architektonicznym pl. Konstytucji mówi Łukasz Kaszewski, dyrektor generalny hotelu. Właśnie zakończyliśmy wieloetapowy projekt renowacji fasady, przywracając ją do stanu pierwotnego, zadbaliśmy również o wyrazisty znak, który podkreśli zalety hotelu MDM i będzie widoczny z daleka. Zależało nam, aby neon umieszczony na dachu naszego pięknego budynku nie tylko przyciągał uwagę zmierzających do nas ul. Marszałkowską gości, ale przede wszystkim wpisywał się w historyczną architekturę krajobrazu.

Rewitalizacja hotelu obejmuje także gruntowny remont łazienek w pokojach, który rozpoczął się w 2018 r. Do końca września planowane jest też oddanie wyposażenie wszystkich  pokoi w nowoczesny system klimatyzacji. W ramach zintegrowanych działań modernizacyjnych MDM przeszedł też całkowity rebranding materiałów hotelowych, w marcu uruchomiona została również strona internetowa www.hotelmdm.com.pl, pełna filmów ukazujących odmienione oblicze hotelu. Hotel MDM ze 134 pokojami wchodzi w skład grupy Hoteli Warszawskich „Syrena” wraz z Polonia Palace Hotel i Metropolem.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *