270-pokojowy Hamilton w Świnoujściu już działa

Kilka tygodni temu bez specjalnego rozgłosu ruszył w Świnoujściu jeden z największych hoteli otwieranych w tym roku – Hamilton z 270 pokojami i apartamentami, trzema lokalami gastronomicznymi, dużą strefą SPA & wellness z basenem oraz z zabiegami rehabilitacyjnymi i balneologicznymi.

Hamilton o powierzchni 23 tys. m kw. zlokalizowany jest przy ul. Uzdrowiskowej w sąsiedztwie 308-pokojowego hotelu Interferie Medical Spa i kompleksu Zdrojowej Invest Baltic Park Molo z 340-pokojowym Radissonem Blu i powstającym Hiltonem ze 173 pokojami. Inwestorem jest firma rodzinna Dobosz z Trzebieży k. Szczecina zajmująca się produkcją słodyczy, która prowadzi też już Policach 3-gwiazdkowy hotel Dobosz z 340 pokojami. Hotel wybudowała firma Erbud za 83 mln zł. Hamilton deklaruje „pięciogwiazdkowy standard”, chcąc być miejscem „na całoroczny wypoczynek, rehabilitację i relaks dla całej rodziny”. Standardowe pokoje mają po 25 m kw., a apartamenty 50 m kw.  Hotel świadczy zabiegi rehabilitacji wspomagające „leczenie w zakresie chorób narządu ruchu, po zabiegach operacyjnych kręgosłupa, zabiegach z zakresu ortopedii, stany pourazowe, kontuzje, choroby układu oddechowego (przewlekłe nieżyty dróg oddechowych)”. Strefa SPA & wellness oferuje basen, jacuzzi, sauny i łaźnie, fitness oraz gabinety z zabiegami wykonywanymi na  włoskiej marce Diego Dalla Palma. W hotelu znajduje się też restauracja, kawiarnia i lobby bar, a także „kącik malucha” i parking podziemny.

Fot. Pioter 76, Skyscrapercity

Fot. Hamilton


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *