Nowy dyrektor IBB Hotel Długi Targ w Gdańsku

Maciej Wyskiel, wcześniej m.in. dyrektor sprzedaży hoteli Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa i Puro Gdańsk, został dyrektorem generalnym hotelu IBB Długi Targ.

Z branżą hotelarską związany jest od 2007 roku zaczynając w hotelu Holiday Inn w Gdańsku (obecnie Scandic) na stanowisku portiera. Następnie pracował w działach sprzedaży Mercure Gdańsk Old Town i hotelu Nadmorski w Gdyni. Brał udział w otwarciu hoteli Tristan Hotel & SPA w Kątach Rybackich, współtworząc jego strategię marketingową i sprzedażową, Puro Gdańsk, gdzie pracował trzy lata jako sales manager  oraz Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa jako dyrektor sprzedaży. W hotelu IBB Długi Targ w Gdańsku, należącym do międzynarodowej grupy IBB Hotel Collection, pracuje od sierpnia 2018 roku, najpierw jako dyrektor sprzedaży, a od maja 2019 jako dyrektor całego hotelu. Zastąpił Joannę Dyczyńską, która zarządzała IBB Długi Targ od jego otwarcia w 2017 r., a wcześniej hotelem IBB Andersia w Poznaniu. W ostatnim czasie wymieniono dyrektorów wszystkich trzech hoteli sieci IBB Hotel Collection, również w Lublinie  i Poznaniu (więcej TU).  

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *