1 września rusza Wawel Queen pod Wawelem   OTWARCIA

W Krakowie 1 września otwiera się butikowy hotel Wawel Queen zlokalizowany kilka kroków od Wawelu, w otoczeniu zieleni krakowskich Plant. 4-gwiazdkowy hotel z 49 pokojami mieści się w wyremontowanym, blisko stuletnim budynku przy ul. Straszewskiego w sąsiedztwie kamienicy, w której mieszkał Oscar Schindler.

pokój hotelowy / hotel Wawel Queen w Krakowie

W hotelu znajdą się też trzy kameralne sale konferencyjne, Wawel Queen Restaurant i lobby bar Snack Cafe. Śniadania serwowane będą w formie live cooking. W restauracji odbywać się będą autorskie kolacje degustacyjne 7Chwil szefa kuchni Piotra Pabisiaka, który przez ostatnie 6 lat był szefem kuchni samą w hotelu Hilton Garden Inn Kraków. – Kameralna restauracja, indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, zawsze pomocna i profesjonalna załoga z pewnością sprawią, że goście poczują się u nas jak w domu – przekonuje dyrektor hotelu, Magdalena Filip, która wcześniej przez cztery lata była managerem 4-gwiazdkowego hotelu Ostoya Palace w Krakowie.

pokój hotelowy / hotel Wawel Queen w Krakowie

Hotelem Wawel Queen zarządza firma FForce, która przygotowuje do otwarcia kolejny hotel butikowy w pobliskiej lokalizacji. – Dla tego typu małych niesieciowych obiektów stworzyliśmy grupę aktywnych sprzedawców ACTVE SALES, którzy docierają z ich ofertą do dużych firm – mówi Joanna Chwastek-Pluta, dyrektor ds. rozwoju biznesu FForce, która wcześniej była dyrektorem sprzedaży Hilton Garden Inn. – Działamy w grupie doświadczonych specjalistów, która od ponad 20 lat pracuje w hotelarstwie na kluczowych stanowiskach.  Dynamiczny wzrost inwestycji hotelowych w Krakowie sprawia, że zainteresowanie kompleksowym zarządzaniem hotelami wzrasta, a to pozwala nam mieć nadzieję, że to dopiero początek rozwoju grupy FRIENDS FORCE.

pokój hotelowy / hotel Wawel Queen w Krakowie

I


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *