Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Świat » Bidroom rzuca wyzwanie największym portalom rezerwacyjnym

Bidroom rzuca wyzwanie największym portalom rezerwacyjnym


Według twórców nowa, powstała w Krakowie platforma ma być tym dla turystyki, czym Skype dla rozmów telefonicznych a Easyjet dla komunikacji lotniczej. Założenia, trzeba przyznać ambitne.

Platforma ma być narzędziem łączącym gości z hotelami, ale w inny niż tradycyjnie przyjęty sposób. Klient wypełnia klasyczny formularz, w którym wpisuje wszystkie potrzebne informacje, takie jak daty, ilość osób i specjalne wymagania. Wiadomość przesyłana jest następnie do hoteli wraz z zaproszeniem do złożenia oferty, a nawet licytowania między sobą. Całość trwa maksimum 24 godziny.
– Ogromną zaletą Bidroom.com jest to, że zarówno klient, jak i hotel nic nie płacą za korzystanie z platformy, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogą być wykorzystane z pożytkiem dla obu stron – mówi Michael Ros z Bidroom.com.

Bidroom będzie narzędziem darmowym, – Na razie skupiamy się na zbudowaniu marki i zapewnieniu hotelom i ich klientom wzajemnych korzyści – mówi Casper Knieriem, odpowiadający za finanse projektu.  – Tak znane projekty jak Facebook, Twitter czy Skype pokazały, że można zapewnić doskonałą jakość obsługi za darmo. Chcemy podążyć ich śladem. A Michael Ros dodaje: – Następny krok należy do hoteli i klientów: współdziałając, mamy szansę raz na zawsze uwolnić się od terroru pośredników. Mam nadzieję, że za kilka lat wszyscy będziemy się dziwić, jak mogliśmy się tak dać wykorzystywać.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA