Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Meble cateringowe LIFETIME – Premiera od MEXTRY

Meble cateringowe LIFETIME – Premiera od MEXTRY

Naszym głównym celem jest dostarczanie odbiorcom produktów najwyższej jakości, trafiających w ich oczekiwania, zarówno cenowe, jak i te dotyczące zróżnicowania asortymentowego. Nie chcemy przestać zaskakiwać naszych Klientów – dlatego regularnie wprowadzamy nowe modele, a niejednokrotnie także premierowe linie produktowe.Niniejszym mamy przyjemność ogłosić Państwu premierę mebli cateringowych. Jest to szeroka grupa produktów, dzięki której wchodzimy na nowy, dynamicznie rozwijający się segment w branży HoReCa. Należy przy tej okazji podkreślić, że oferta przedstawiona naszym potencjalnym Klientom obejmować będzie meble z najwyższej półki jakościowej. Jesteśmy bowiem wyłącznym dystrybutorem mebli LIFETIME w Polsce – amerykańskiego producenta wysokiej jakości mebli cateringowych, rozpoznawalnych i cenionych na całym świecie. Gwarantujemy dostawy najlepszych produktów, w dogodnych terminach, z wykorzystaniem atrakcyjnych narzędzi promocyjnych.


Nasza premiera ma miejsce podczas Międzynarodowych Targów HORECA/GASTROFOOD odbywających się na terenie EXPO Kraków w dniach 15 – 17 listopada br. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się nowymi propozycjami na naszym stoisku A12.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA