Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie

Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie


Wojciech Fronczak, hotelarz i gastronom z ponad 30-letnim stażem zawodowym, objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.


Fronczak karierę zawodową rozpoczął w 1982 roku w warszawskim hotelu Orbis Vera od stanowiska kucharza, a potem m.in. w latach 1997 – 2007 pracował w Sheratonie Warszawa, gdzie przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora gastronomii. Przez następne pięć lat związany był z warszawskim hotelem Bristol jako szef gastronomii i zastępca dyrektora generalnego.


Następnie pracował w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw w Wawrze oraz w centrali sieci Hotele DeSilva jako dyrektor ds. gastronomii, a ostatnio zarządzał gastronomią w warszawskim hotelu Airport Okęcie.


Uczestnik wielu szkoleń zawodowych organizowanych przez Management Centre Europe & Cornell University. Członek Zespołu Ekspertów Hotelarstwa i Gastronomii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie opracowującego na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych projekt Sektorowej Ramy Kwalifikacji w Turystyce.


Otwarty w 2012 roku Hilton Garden Inn w Rzeszowie dysponuje 101 pokojami i 650 m2. powierzchni konferencyjnej. 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy galerii handlowo-rozrywkowej Millenium Hall.


Komentarze: 2 dla “Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie”

  1. Wspolczuje zalodze

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA