Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie

Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie


Wojciech Fronczak, hotelarz i gastronom z ponad 30-letnim stażem zawodowym, objął stanowisko dyrektora generalnego hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.


Fronczak karierę zawodową rozpoczął w 1982 roku w warszawskim hotelu Orbis Vera od stanowiska kucharza, a potem m.in. w latach 1997 – 2007 pracował w Sheratonie Warszawa, gdzie przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora gastronomii. Przez następne pięć lat związany był z warszawskim hotelem Bristol jako szef gastronomii i zastępca dyrektora generalnego.


Następnie pracował w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw w Wawrze oraz w centrali sieci Hotele DeSilva jako dyrektor ds. gastronomii, a ostatnio zarządzał gastronomią w warszawskim hotelu Airport Okęcie.


Uczestnik wielu szkoleń zawodowych organizowanych przez Management Centre Europe & Cornell University. Członek Zespołu Ekspertów Hotelarstwa i Gastronomii przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie opracowującego na zlecenie Instytutu Badań Edukacyjnych projekt Sektorowej Ramy Kwalifikacji w Turystyce.


Otwarty w 2012 roku Hilton Garden Inn w Rzeszowie dysponuje 101 pokojami i 650 m2. powierzchni konferencyjnej. 4-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy galerii handlowo-rozrywkowej Millenium Hall.


Komentarze: 2 dla “Nowy dyrektor Hiltona Garden Inn w Rzeszowie”

  1. Wspolczuje zalodze

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA