Melitta dołącza do Partnerów Złotych Forum HIT 2024   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Melitta Professional, globalny partner w profesjonalnym przygotowywaniu kawy, została Partnerem Złotym Forum Hotel Investment Trends Poland&CEE. To organizowane przez wydawcę "Hotelarza", największe w regionie wydarzenie skoncentrowane na inwestycjach w hotelarstwie, odbędzie się w tym roku 20 maja w pięciogwiazdkowym hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Jako producent profesjonalnych ekspresów do kawy z globalną siecią sprzedaży, Melitta Professional Coffee Solutions jest uznanym dostawcą pełnego asortymentu w segmencie premium. Czy to w hotelach, restauracjach, bistro czy w sektorze opieki - Melitta Professional Coffee Solutions jest Państwa specjalistycznym dostawcą i partnerem: ukierunkowanym, zorientowanym na usługi i dysponującym wyłącznie profesjonalną technologią.

To właśnie podczas Forum HIT Poland&CEE rokrocznie spotykają się wszyscy najwięksi gracze z polskiego rynku hotelowego – inwestorzy prywatni i instytucjonalni, kadra zarządzająca hoteli, a także funduszy, firm deweloperskich, oraz czołowi przedstawiciele banków i sieci hotelowych. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia wzięło udział stacjonarnie 350 reprezentantów sektora hotelowego, w tym właściciele i Top Managerowie 25 spośród 30 największych sieci i operatorów hotelowych w Polsce, a kolejnych 100 uczestników śledziło Forum online. To najlepsza platforma do zacieśnienia istniejących i podjęcia nowych relacji biznesowych i branżowych!

W panelach dyskusyjnych, poza czołowymi przedstawicielami rodzimego rynku, biorą udział także Top Managerowie największych firm związanych z hotelarstwem z całej Europy.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku 2024.

Relacja z ubiegłorocznej edycji Forum>>

Galeria zdjęć>>

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends>>


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *