Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » INWESTYCJE, Z Branży » W Sopocie powstanie nowy hotel

W Sopocie powstanie nowy hotel


Klub Ogniwo Sopot szuka firmy, która wydzierżawi na 20 lat miejski teren przy ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Sopotu, blisko stacji Wyścigi, i wybuduje tam hotel. Obiekt z 47 pokojami ma stanąć w pobliżu stadionu rugby w ciągu trzech lat – pisze serwis trójmiasto.pl

Firma która wygra ogłoszony przetarg będzie zobligowana do wybudowania tam hotelu w oparciu o koncepcję pracowni architektonicznej Horus. Dodatkowo, znajdzie się tam restauracja i dopuszczone będzie świadczenie usług z zakresu odnowy biologicznej.

Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną z 17 miejscami parkingowymi, a kolejnych pięć powstanie na zewnątrz. Znajdzie się tam 46 pokoi dwuosobowych oraz jeden jednoosobowy. Układ, wyposażenie obiektu, wymiary pokoi oraz ich urządzenie pozwolą osiągnąć hotelowi trzygwiazdkowy standard.


Chętni mogą składać swoje oferty do 20 września. Zwycięzca przetargu będzie miał 12 miesięcy od podpisania umowy na opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia, a potem równo dwa lata na realizację i otwarcie obiektu.

O tym, kto wygra zadecyduje w 60 proc. stawka czynszu dzierżawy (cena wywoławcza wynosi 25 tys. zł netto miesięcznie), planowany rodzaj działalności - 20 proc. (preferowana jest funkcja hotelowa) oraz doświadczenie w działalności hotelowej - kolejne 20 proc.
Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA