Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     
HOTELARZ » AKTUALNOŚCI, INWESTYCJE » W Sopocie powstanie nowy hotel

W Sopocie powstanie nowy hotel


Klub Ogniwo Sopot szuka firmy, która wydzierżawi na 20 lat miejski teren przy ul. Jana z Kolna zobacz na mapie Sopotu, blisko stacji Wyścigi, i wybuduje tam hotel. Obiekt z 47 pokojami ma stanąć w pobliżu stadionu rugby w ciągu trzech lat – pisze serwis trójmiasto.pl

Firma która wygra ogłoszony przetarg będzie zobligowana do wybudowania tam hotelu w oparciu o koncepcję pracowni architektonicznej Horus. Dodatkowo, znajdzie się tam restauracja i dopuszczone będzie świadczenie usług z zakresu odnowy biologicznej.

Budynek będzie posiadał cztery kondygnacje naziemne oraz jedną podziemną z 17 miejscami parkingowymi, a kolejnych pięć powstanie na zewnątrz. Znajdzie się tam 46 pokoi dwuosobowych oraz jeden jednoosobowy. Układ, wyposażenie obiektu, wymiary pokoi oraz ich urządzenie pozwolą osiągnąć hotelowi trzygwiazdkowy standard.


Chętni mogą składać swoje oferty do 20 września. Zwycięzca przetargu będzie miał 12 miesięcy od podpisania umowy na opracowanie projektu i uzyskanie pozwolenia, a potem równo dwa lata na realizację i otwarcie obiektu.

O tym, kto wygra zadecyduje w 60 proc. stawka czynszu dzierżawy (cena wywoławcza wynosi 25 tys. zł netto miesięcznie), planowany rodzaj działalności - 20 proc. (preferowana jest funkcja hotelowa) oraz doświadczenie w działalności hotelowej - kolejne 20 proc.
Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.
Bezpłatny newsletter
Najnowsze informacje
2017-08-23 Louvre Hotels Group sponsorem Srebrnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017
2017-08-21 Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół
2017-08-21 Maciej Knyrek i Michał Walczyk nowymi dyrektorami regionalnymi w IGHP
2017-08-21 Orbis otworzy hotel w Bukareszcie
2017-08-18 Lobbing przy plaży w Kołobrzegu
2017-08-16 Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA