Wkrótce trzy nowe hotele w Krakowie   INWESTYCJE

Sunshine Property, krakowska firma specjalizująca się w kompleksowych usługach w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zapowiada budowę dwóch nowych obiektów przy dworcu w Krakowie, przy ul. Lubicz. Stalprodukt buduje z kolei nowy hotel przy ul. Kopernika 6, tuż obok Plant.


Hotel przy ulicy Kopernika powstaje w oparciu o przebudowę starej kamienicy z której pozostawiono tylko ścianę frontową i część tylnej oficyny. Pięciogwiazdkowy hotel Ferreus wraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym dysponować będzie 71-pokojami i otwarty ma zostać już niebawem. Projekt hotelu wykonała pracownia architektoniczna Autorskie Biuro Projektowe, a buduje go firma Re-Bau.

Przy ulicy Lubicz natomiast, tuż obok dworca dwa nowe hotele zamierza otworzyć Sunshine Property. Jeden z nich powstanie pod numerem 9, i zajmie wnętrza przebudowanej trzypiętrowej kamienicy z poddaszem. Dysponować będzie 61 pokojami. Na tyłach tej inwestycji wybudowany zostanie z kolei całkiem nowy obiekt hotelowy. Czterogwiazdkowy, z 70 pokojami i podziemnym parkingiem na 21 aut.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *