Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Polska, Z Branży » Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards

Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards


Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA z 5-gwiazdkowym Pałacem Odrowążów został wybrany Najlepszym Luksusowym Hotelem SPA i Najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce w konkursie World Luxury SPA Awards 2017.Ogłoszenie wyników odbyło się w podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi w Wietnamie. Hotel Manor House SPA wygrał w dwóch kategoriach:  Best Luxury Hotel Spa – Country Winner oraz Best Luxury Wellness Spa – Country Winner. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 tys. głosów. – Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce. Tym bardziej, że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata – mówi Grażyna Wrona, prezes Manor House SPA.


Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA w Chlewiskach to 5-gwiazdkowy Pałac Odrowążów i 4-gwiazdkowy hotel w Stajni Platera i Termach Zamkowych. Całość jest otoczona 10-hektarowym, zabytkowym parkiem z energetycznym Ogrodem Medytacji. Jest to kompleks dla dorosłych bez dzieci, przyjazny weganom i alergikom. Działa tu holistyczne SPA i unikatowa Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia z innowacyjnym programem odmładzającym, który pobudza naturalne umiejętności organizmu do regeneracji. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30 tys. jednostek w skali Bovisa. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, które wzmacniają siły witalne organizmu. Atutami kompleksu są m. in. koncerty na gongi i misy tybetańskie, bezchlorowy basen,  seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA, czy lecznicze kąpiele ofuro w głębokich wannach. Stworzono tu także autorską Dietę Życia opierającą się na różnych stylach odżywiania, w tym na diecie niełączenia i zgodnej z grupą krwi..


Światowym zwycięzcą w kategorii SPA of the Year 2017 zostało Harnn Heritage SPA w wietnamskim InterContinental Danang Sun Peninsula Resort. W kategorii Luxury Hotel SPA wygrał Carisma Spa & Wellness International na Malcie, w kategorii Luxury Resort SPA –  So Spa w indonezyjskim Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort,  Luxury Wellness SPA – Heavenly Spa by Westin  w The Westin Resort Nusa Dua na Bali, Luxury Medical SPA – 1711 Ti Sana Detox Retreat & SPA we włoskim Calco, a Luxury Fitness SPA – Este Fitness & Spa w Sofii.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Awanse w kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels

Monika Murawska objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel & Resort. Monika Murawska po (...)

W Krakowie otwarto INX Design Hotel

Na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej od niedawna działa 4-gwiazdkowy INX Design Hotel ze 122 pokojami, którego wnętrza inspirowane są stylem art deco z geometrycznymi formami (...)

Otwarto Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Otwarto siódmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce. Jest nim 101-pokojowy hotel w Gdańsku Oliwie. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia Hampton by Hilton Gdansk (...)

Grupa Arche otworzyła Folwark Łochów

Grupa Arche uruchomiła przy Pałacu Łochów z 86 pokojami 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark Łochów ze 120 pokojami w kilku budynkach, a do końca roku ma (...)

Minister sportu i turystyki gościem specjalnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017

Minister sportu i turystyki Witold Bańka wygłosi wykład na otwarcie V edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA