Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Polska, Z Branży » Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards

Manor House SPA wygrał w konkursie World Luxury SPA Awards


Mazowiecki kompleks hotelowy Manor House SPA z 5-gwiazdkowym Pałacem Odrowążów został wybrany Najlepszym Luksusowym Hotelem SPA i Najlepszym Luksusowym Wellness SPA w Polsce w konkursie World Luxury SPA Awards 2017.Ogłoszenie wyników odbyło się w podczas uroczystej gali w JW Hotel Marriott Hanoi w Wietnamie. Hotel Manor House SPA wygrał w dwóch kategoriach:  Best Luxury Hotel Spa – Country Winner oraz Best Luxury Wellness Spa – Country Winner. Zwycięzcy zostali wyłonieni w elektronicznym głosowaniu internautów z całego świata, zarówno gości hotelowych, jak i konsultantów branżowych. W tegorocznej edycji oddano ponad 100 tys. głosów. – Bardzo cieszy nas otrzymanie tytułów Najlepszego Luksusowego Hotelu SPA i Najlepszego Luksusowego SPA w Polsce. Tym bardziej, że kolejny raz zwyciężamy w konkurencji krajowej. Stawiamy na unikatową ofertę, jakość usług oraz profesjonalizm całego zespołu Manor House SPA i ta filozofia się sprawdza. Nagrody w prestiżowym konkursie o zasięgu międzynarodowym to potwierdzenie, że stworzyliśmy miejsce, które jest doceniane nie tylko na rodzimym rynku, ale i przez ekspertów z całego świata – mówi Grażyna Wrona, prezes Manor House SPA.


Kompleks pałacowo-parkowy Manor House SPA w Chlewiskach to 5-gwiazdkowy Pałac Odrowążów i 4-gwiazdkowy hotel w Stajni Platera i Termach Zamkowych. Całość jest otoczona 10-hektarowym, zabytkowym parkiem z energetycznym Ogrodem Medytacji. Jest to kompleks dla dorosłych bez dzieci, przyjazny weganom i alergikom. Działa tu holistyczne SPA i unikatowa Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia z innowacyjnym programem odmładzającym, który pobudza naturalne umiejętności organizmu do regeneracji. Jest to także Polskie Centrum Biowitalności o potwierdzonym promieniowaniu energetycznym do 30 tys. jednostek w skali Bovisa. Gabinety Bioodnowy specjalizują się w terapiach energetycznych, które wzmacniają siły witalne organizmu. Atutami kompleksu są m. in. koncerty na gongi i misy tybetańskie, bezchlorowy basen,  seanse w płótnach w Łaźniach Rzymskich, słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce SPA, czy lecznicze kąpiele ofuro w głębokich wannach. Stworzono tu także autorską Dietę Życia opierającą się na różnych stylach odżywiania, w tym na diecie niełączenia i zgodnej z grupą krwi..


Światowym zwycięzcą w kategorii SPA of the Year 2017 zostało Harnn Heritage SPA w wietnamskim InterContinental Danang Sun Peninsula Resort. W kategorii Luxury Hotel SPA wygrał Carisma Spa & Wellness International na Malcie, w kategorii Luxury Resort SPA –  So Spa w indonezyjskim Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort,  Luxury Wellness SPA – Heavenly Spa by Westin  w The Westin Resort Nusa Dua na Bali, Luxury Medical SPA – 1711 Ti Sana Detox Retreat & SPA we włoskim Calco, a Luxury Fitness SPA – Este Fitness & Spa w Sofii.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał z dużym zyskiem hotel Sofitel Budapest Chain Bridge

Grupa Hotelowa Orbis podpisała z grupą Starwood Capital umowę sprzedaży za 75 mln euro hotelu Sofitel Budapest Chain Bridge, uzgadniając jednocześnie zwrotną umowę zarządzania hotelem (...)

Holiday Inn Warszawa Józefów – 10 lat polskiego hotelarstwa

- Najgorszy w biznesie jest taki owczy pęd: jeżeli wszyscy budują duże hotele, to my też się rozbudujemy. My jako firma stwierdziliśmy, że nie, nie (...)

Szkolenie Akademii Hotelarza z revenue management

21 listopada w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się 14. w tym roku szkolenie z cyklu Akademii Hotelarza. Ponad 20 uczestników doskonaliło swoje umiejętności (...)

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy w historii poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA