Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań

Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań


Małgorzata Kalinowska-Klimek została dyrektorem generalnym Novotelu Poznań Centrum i dyrektorem regionu Poznań. Zastąpiła Lorettę Neufeldt, która przeszła do centrali Orbisu w Warszawie na stanowisko dyrektora ds. kontaktów z organizacjami turystycznymi.Małgorzata Kalinowska-Klimek ma 16-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które od początku związane jest z Orbisem. Karierę rozpoczynała w 2001 r. w hotelu ibis Katowice-Zabrze. W 2004 r. została zastępcą dyrektora w hotelu ibis Łódź, w 2006 r. dyrektorem hotelu ibis Katowice- Zabrze, a w 2011 r. przeszła na stanowisko dyrektora ibisa Kraków Centrum. Dwa lata później objęła funkcję dyrektora nowo otwartego kompleksu ibis – ibis Budget Kraków Stare Miasto, a w 2014 r. dyrektora regionalnego ibisów na Polskę Południową. Po przejściu do Poznania została dyrektorem Novotelu Centrum i – po zmianie struktury w Orbisie z segmentacji według marek na regionalną – dyrektorem regionu hoteli AccorHotels/Orbis  na Poznań. W Krakowie dyrektorem regionu i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Stare Miasto (na miejsce Sabiny Bartyzel, która przeszła na stanowisko dyrektora regionalnego hoteli AccorHotels na Węgry) został Stephen Hadley, dotychczasowy dyrektor ibisa Warszawa Stare Miasto i wicedyrektor ds. operacyjnych marek ekonomicznych w Orbisie. Dyrektorem regionu Wrocław został Przemysław Orchowicz, dyrektor kompleksu Novotel – ibis Wrocław Centrum.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Awanse w kołobrzeskich obiektach Zdrojowej Hotels

Monika Murawska objęła stanowisko dyrektora Marine Hotel & Ultra Marine, a Bartosz Borowski rozpoczął pracę jako zastępca dyrektora Diune Hotel & Resort. Monika Murawska po (...)

W Krakowie otwarto INX Design Hotel

Na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej od niedawna działa 4-gwiazdkowy INX Design Hotel ze 122 pokojami, którego wnętrza inspirowane są stylem art deco z geometrycznymi formami (...)

Otwarto Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa

Otwarto siódmy obiekt Hampton by Hilton w Polsce. Jest nim 101-pokojowy hotel w Gdańsku Oliwie. – Niezmiernie cieszymy się z otwarcia Hampton by Hilton Gdansk (...)

Grupa Arche otworzyła Folwark Łochów

Grupa Arche uruchomiła przy Pałacu Łochów z 86 pokojami 4-gwiazdkowy kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark Łochów ze 120 pokojami w kilku budynkach, a do końca roku ma (...)

Minister sportu i turystyki gościem specjalnym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017

Minister sportu i turystyki Witold Bańka wygłosi wykład na otwarcie V edycji konferencji Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA