Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań

Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań


Małgorzata Kalinowska-Klimek została dyrektorem generalnym Novotelu Poznań Centrum i dyrektorem regionu Poznań. Zastąpiła Lorettę Neufeldt, która przeszła do centrali Orbisu w Warszawie na stanowisko dyrektora ds. kontaktów z organizacjami turystycznymi.Małgorzata Kalinowska-Klimek ma 16-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które od początku związane jest z Orbisem. Karierę rozpoczynała w 2001 r. w hotelu ibis Katowice-Zabrze. W 2004 r. została zastępcą dyrektora w hotelu ibis Łódź, w 2006 r. dyrektorem hotelu ibis Katowice- Zabrze, a w 2011 r. przeszła na stanowisko dyrektora ibisa Kraków Centrum. Dwa lata później objęła funkcję dyrektora nowo otwartego kompleksu ibis – ibis Budget Kraków Stare Miasto, a w 2014 r. dyrektora regionalnego ibisów na Polskę Południową. Po przejściu do Poznania została dyrektorem Novotelu Centrum i – po zmianie struktury w Orbisie z segmentacji według marek na regionalną – dyrektorem regionu hoteli AccorHotels/Orbis  na Poznań. W Krakowie dyrektorem regionu i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Stare Miasto (na miejsce Sabiny Bartyzel, która przeszła na stanowisko dyrektora regionalnego hoteli AccorHotels na Węgry) został Stephen Hadley, dotychczasowy dyrektor ibisa Warszawa Stare Miasto i wicedyrektor ds. operacyjnych marek ekonomicznych w Orbisie. Dyrektorem regionu Wrocław został Przemysław Orchowicz, dyrektor kompleksu Novotel – ibis Wrocław Centrum.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis sprzedał ibisa w Zabrzu

Grupa Orbis sprzedała za 7,6 mln zł hotel ibis w Zabrzu ze 114 pokojami, zawierając jednocześnie długoterminową umowę franczyzy. Do transakcji doszło jeszcze w ub (...)

W lipcu ruszyć ma hotel Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała w Bystrej

1 lipca w Bystrej pod Bielskiem-Białą otwarty ma zostać 4-gwiazdkowy hotel Golden Tulip z 77 pokojami i 11 domkami wypoczynkowymi oraz czterema salami konferencyjnymi, basenem (...)

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i (...)

Cushman & Wakefield patronem merytorycznym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Cushman & Wakefield, wiodącą na świecie firma świadcząca usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, została patronem merytorycznym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends (...)

Budowa hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów nabiera tempa

Spółka Mokotów Business & Airport Hotel, inwestor powstającego na Służewcu w Warszawie hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, rozpoczęła współpracę z grupą doradczą hotelAG (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA