Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań

Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań


Małgorzata Kalinowska-Klimek została dyrektorem generalnym Novotelu Poznań Centrum i dyrektorem regionu Poznań. Zastąpiła Lorettę Neufeldt, która przeszła do centrali Orbisu w Warszawie na stanowisko dyrektora ds. kontaktów z organizacjami turystycznymi.Małgorzata Kalinowska-Klimek ma 16-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które od początku związane jest z Orbisem. Karierę rozpoczynała w 2001 r. w hotelu ibis Katowice-Zabrze. W 2004 r. została zastępcą dyrektora w hotelu ibis Łódź, w 2006 r. dyrektorem hotelu ibis Katowice- Zabrze, a w 2011 r. przeszła na stanowisko dyrektora ibisa Kraków Centrum. Dwa lata później objęła funkcję dyrektora nowo otwartego kompleksu ibis – ibis Budget Kraków Stare Miasto, a w 2014 r. dyrektora regionalnego ibisów na Polskę Południową. Po przejściu do Poznania została dyrektorem Novotelu Centrum i – po zmianie struktury w Orbisie z segmentacji według marek na regionalną – dyrektorem regionu hoteli AccorHotels/Orbis  na Poznań. W Krakowie dyrektorem regionu i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Stare Miasto (na miejsce Sabiny Bartyzel, która przeszła na stanowisko dyrektora regionalnego hoteli AccorHotels na Węgry) został Stephen Hadley, dotychczasowy dyrektor ibisa Warszawa Stare Miasto i wicedyrektor ds. operacyjnych marek ekonomicznych w Orbisie. Dyrektorem regionu Wrocław został Przemysław Orchowicz, dyrektor kompleksu Novotel – ibis Wrocław Centrum.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Kolejny soft brand w portfolio Best Western

Best Western Hotels&Resorts ogłosiły jedenastą markę w ramach swoich struktur, będącą zarazem najnowszym soft brandem w portfolio – BW Signature Collection by Best Western. Wraz (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Finaliści kategorii Dyrektor generalny hotelu sieciowego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Finaliści w kategorii Dyrektor generalny hotelu niezależnego

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2017” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Zwycięzca wyłoniony zostanie przez Kapitułę Konkursu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA