Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel

Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel


Jakub Rosły, dotychczasowy revenue manager w łódzkim hotelu Tobaco, awansował na stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu Tobaco. Zastąpił Sandrę Fengler, która przeszła do DoubleTree by Hilton Łódź. Więcej o tej zmianie tutaj


Jakub Rosły pracę w hotelarstwie rozpoczął w zespole otwierającym hotel Holiday Inn Warsaw Józefów w 2007 r.. Następnie przeszedł przez wszystkie szczeble w recepcji hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. W 2012 r. trafił do nowo otwartego JM Hotelu w Warszawie, gdzie po roku kierowania działem recepcji i rezerwacji stworzył samodzielne stanowisko revenue managera w ramach działu sprzedaży. W 2015 r. rozpoczął pracę w Tobaco jako specjalista ds. sprzedaży aktywnej, po roku został revenue managerem., a teraz kierownikiem sprzedaży i marketingu. – Obejmuję to stanowisko w bardzo dobrym momencie dla hotelu. Marki hotelu Tobaco oraz restauracji U Kretschmera są dobrze rozpoznawalne zarówno na lokalnym łódzkim rynku jak i szerzej. Hotel Tobaco otrzymał właśnie nagrodę w konkursie World Travel Awards w kategorii Poland’s Leading Boutique Hotel, a restauracja U Kretschmera drugi rok z rzędu otrzymała symbol jednej czapki w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Jednocześnie jest to dla mnie wielkie wyzwanie, aby utrzymać, a nawet podnieść poprzeczkę wysoko postawioną przez moją poprzedniczkę Sandrę Fengler, poprzedniego dyrektora generalnego Artura Trukawińskiego oraz obecną dyrektor Sylwię Perzyńską – mówi Jakub Rosły.

Hotel Tobaco dysponuje 115 pokojami. Należy do Grupy Arche, które ma również w swoim portfolio m.in. Zamek Janów Podlaski, Hotel Arche Częstochowa, Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa oraz Puławska Residence Warszawa.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Małgorzata Chechlińska odpowiada burmistrzowi Zakopanego

Małgorzata Chechlińska zajęła stanowisko w związku z oświadczeniem wystosowanym przez burmistrza miasta Zakopane (pisaliśmy o nim TUTAJ). Poniżej publikujemy pełną treść listu. SZANOWNY PAN LESZEK (...)

Focus Hotels chce otworzyć hotel w Bukareszcie

Polska sieć Focus Hotels otworzyła biuro w Bukareszcie, które będzie odpowiedzialne za rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji. Jak zapowiada Łukasz Płoszyński (...)

Nowy dyrektor regionalny IGHP na Warmię i Mazury – Mariusz Pawliczak z Krasickiego

Mariusz Pawliczak, dyrektor generalny hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim został dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na Warmię i Mazury. Mariusz Pawliczak jest dyrektorem hotelu (...)

ABC Inwestycji Hotelowych

Wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza” wszyscy prenumeratorzy otrzymają także raport „ABC Inwestycji hotelowych”. Uruchomienie ekonomicznego hotelu ze 100 pokojami wymaga minimum 20 mln zł. Koszt (...)

Prezes Nosalowego Dworu w panelu dotyczącym hoteli resortowych podczas Hotel Trends Poland&CEE

Wiktor Wróbel, prezes zarządu Grupy Nosalowy Dwór, weźmie udział w panelu „Rynek hoteli resortowych w Polsce – kreowanie marki, nakłady i zwrot z inwestycji” podczas (...)
Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA