Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel

Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel


Jakub Rosły, dotychczasowy revenue manager w łódzkim hotelu Tobaco, awansował na stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu Tobaco. Zastąpił Sandrę Fengler, która przeszła do DoubleTree by Hilton Łódź. Więcej o tej zmianie tutaj


Jakub Rosły pracę w hotelarstwie rozpoczął w zespole otwierającym hotel Holiday Inn Warsaw Józefów w 2007 r.. Następnie przeszedł przez wszystkie szczeble w recepcji hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. W 2012 r. trafił do nowo otwartego JM Hotelu w Warszawie, gdzie po roku kierowania działem recepcji i rezerwacji stworzył samodzielne stanowisko revenue managera w ramach działu sprzedaży. W 2015 r. rozpoczął pracę w Tobaco jako specjalista ds. sprzedaży aktywnej, po roku został revenue managerem., a teraz kierownikiem sprzedaży i marketingu. – Obejmuję to stanowisko w bardzo dobrym momencie dla hotelu. Marki hotelu Tobaco oraz restauracji U Kretschmera są dobrze rozpoznawalne zarówno na lokalnym łódzkim rynku jak i szerzej. Hotel Tobaco otrzymał właśnie nagrodę w konkursie World Travel Awards w kategorii Poland’s Leading Boutique Hotel, a restauracja U Kretschmera drugi rok z rzędu otrzymała symbol jednej czapki w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Jednocześnie jest to dla mnie wielkie wyzwanie, aby utrzymać, a nawet podnieść poprzeczkę wysoko postawioną przez moją poprzedniczkę Sandrę Fengler, poprzedniego dyrektora generalnego Artura Trukawińskiego oraz obecną dyrektor Sylwię Perzyńską – mówi Jakub Rosły.

Hotel Tobaco dysponuje 115 pokojami. Należy do Grupy Arche, które ma również w swoim portfolio m.in. Zamek Janów Podlaski, Hotel Arche Częstochowa, Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa oraz Puławska Residence Warszawa.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Ostatnie w tym roku spotkanie z Akademią Hotelarza

W ostatni czwartek 14 grudnia w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się szesnaste i zarazem ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu Akademii (...)

7 NAJ w najnowszym „Hotelarzu”

Już po raz dziewiąty redakcja „Hotelarza” w ramach podsumowania roku przyznaje swoje nagrody 7 NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżnia ludzi, hotele, sieci i (...)

Zainwestuj w rodzinną rekreację i biznesową integrację w nadwiślańskim pejzażu

Inwestorów i dzierżawców zainteresowanych wieloletnim wydzierżawieniem nowoczesnego obiektu restauracyjno-konferencyjnego „Wyspa Wisła” zaprasza do inwestowania Towarzystwo Przyjaciół Stężycy. Cena dzierżawy do uzgodnienia. Możliwa jest również sprzedaż (...)

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku (...)

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA