Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście

Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście


Tomasz Majszyk, wcześniej związany między innymi z siecią Orbis i Carlson Residor objął stery w 5-gwiazdkowym hotelu w Świnoujściu. Jego zastępcą został mianowany Maciej Łobejko, o czym pisaliśmy przed miesiącem.


Tomasz Majszyk posiada ponad 20 letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją karierę zaczynał w sieci Starwood jako recepcjonista, następnie room divisi on Manager, asystent dyrektora generalnego i Dyrektor generalny Radisson SAS Don Hotel w Rosji. Następnie zarządzał hotelami Radisson Alushta Resort, Bristol&Londonskaya Hotels i wrocławskim hotelem Mercure Centrum. Przez ostatnie 3 lata stał na czele Uroczyska Siedmiu Stawów.

Edukację zdobywał za granicą: na Oxfodzie oraz Rochester Institute of Technology w USA. Biegle posługuje się językiem angielskim i rosyjskim, a także dobrze włada ukraińskim i hiszpańskim.

Świnoujski hotel Radisson Blu Resort to najnowsza z inwestycji holdingu Zdrojowa Invest. 5-gwiazdkowy hotel – najwyższy budynek w Świnoujściu – ulokowany jest w kompleksie Baltic Park Molo. W pierwszym etapie otwarto w 2015 r. dwa budynki z 62 apartamentami wakacyjnymi sprzedawanymi w systemie condo (tak jak i pokoje w Radisson Blu), docelowo powstać ma też molo. Hotel, jako pierwszy 5-gwiazdkowy obiekt w Polsce, od początku budowany był zgodnie z międzynarodowym certyfikatem ekologicznym LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Oferuje 317 pokoi inspirowanych morskim klimatem, 22 apartamenty oraz penthouse o powierzchni 100 m kw. na 12. piętrze. Świnoujski hotel jest siódmym obiektem pod marką Radisson Blu w Polsce i pierwszym resortowym (pozostałe działają w: Warszawie – dwa, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie), kolejne mają powstać w Zakopanem, Szklarskiej Porębie i Sopocie.

W portfolio Zdrojowej Invest znajduje się obecnie blisko 1,3 tys. pokoi w sześciu kompleksach – Marine z Ultra Marine, Diune Hotel & Resort, Sand i Jantar Spa w Kołobrzegu, Baltic Park Molo w Świnoujściu, Boulevard Ustronie Morskie i Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Kolejną inwestycją jest Baltic Park Fort w Świnoujściu ze 132 apartamentami, który będzie połączony podziemnym przejściem z aquaparkiem w Baltic Park Molo.

Komentarze: 3 dla “Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście”

  1. mała poprawka, „Uroczysko Siedmiu Stawów”

  2. Paweł dobrze prawi – Uroczysko Siedmiu Stawów

  3. Oby nowy dyrektor zmienił podejście do klientów. Może np. zniknie wywieszka z drzwi sali śniadaniowej rodem z poprzedniej epoki: Prosimy gości z pięter II-VIII o przychodzenie na śniadanie w godzinach 7-9, a z pięter IX-XII w godzinach 9-11. No i może hotel zacznie odpowiadać na korespondencję klientów, a nie ją ignorować.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Czy polskie hotelarstwo może poradzić sobie bez pracowników ze Wschodu?

Najniższy poziom stopy bezrobocia w kraju spowodował, że niemal wszystkie hotele w Polsce muszą zatrudniać pracowników ze Wschodu. W najnowszym „Hotelarzu” przedstawiamy procedury, koszty, możliwości (...)

Dwie konferencje 2017 za nami

POD PATRONATEM HOTELARZA W dniach 26-27 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 9-10 listopada w Warszawie w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się największa (...)

CAD podpisuje umowę z IHG w obecności wicepremiera

W obecności Mateusza Morawieckiego, wicepremiera i ministra rozwoju, Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz David Kellett, wiceprezes ds. rozwoju i analizy inwestycji w (...)

Małgorzata Morek z Orbisu do Hiltona

Małgorzata Morek po 20 latach spędzonych w Grupie Orbis, dołączyła do zespołu Hilton jako dyrektor ds. rozwoju odpowiedzialna za obszar Polski i Europy Wschodniej. Drugą (...)

Katowicki hotel Best Western Premier Forum zmienia markę na Park Inn by Radisson

Sieć Carlson Rezidor sfinalizowała proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego hotelu Park Inn by Radisson w Polsce. W pierwszym kwartale przyszłego roku zadebiutuje pod tą (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA