W Międzywodziu ruszyła Juvena Wellness & Spa   OTWARCIA

W Międzywodziu na Wyspie Wolin, 200 metrów od morza, otwarty został 4-gwiazdkowy hotel Juvena Wellness & Spa z 95 pokojami i 13 apartamentami, restauracją Rosa Mare, sześcioma gabinetami SPA i barem z basenem na dachu.

Pokoje dostępne są w wersjach Standard o powierzchni 23 m kw., Comfort (25 m kw.) i Superior (28-32 m kw.), każdy posiada balkon lub taras, wyróżnikiem apartamentów Junior o powierzchni 50 m kw. są duże tarasy, a apartamentów Grand  od 88 do 92 m kw także serwis wieczorny. Health & Spa by Juvena oferuje zabiegi ajurvedyjskie, autorskie rytuały, masaże i zabiegi oparte na kosmetykach francuskiej marki Sothys, a także hammam i grotę solną z tężnią. W strefie wellness przygotowano basen o wymiarach 18 x 6 metrów, mały basen 4,5 x 5,5 m przeznaczony do ćwiczeń i zajęć z instruktorem, basen i taras słoneczny na dachu (czynny od maja do października), trzy jacuzzi, ścieżkę Kneippa, strefę saun wraz z wypoczywalnią oraz siłownię z tarasem. Menu restauracji a la carte Rosa Mare oferuje dania inspirowane tradycyjną kuchnią z nadmorskiego regionu ze składników od lokalnych wytwórców, kawiarnia Gracja włoskie słodkości, a w podziemiach działa Coctail Club MESA.

Inwestycja szczecińskiej firmy Musing Bud, zaprojektowana przez gdyńską pracownię JK Architekci, ma długą historię. Już w 2019 r. budynek stał w stanie surowym zamkniętym, a uruchomienie hotelu planowano w połowie 2020 r., rozpoczęto nawet rekrutację personelu. Ostatecznie pandemia pokrzyżowała te plany o cztery lata.

W Międzywodziu w 2021 r. wrocławska spółka Sea Invest ogłosiła też plany otwarcia 5-gwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort z 226 pokojami, który ruszyć miał w 2024 r., ale budowa dopiero się rozpoczęła i jest na etapie prac ziemnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *