Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza


Michał Całka został dyrektorem generalnym hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Zastąpił Macieja Kaczmarczyka, który został dyrektorem ds. rozwoju i inwestycji w tej samej spółce, planującej otwierać kolejne hotele sieciowe na południu Polski.


Michał Całka z branżą hotelarską związany jest od 17 lat. Zaczynał w dziale recepcji hotelu Marriott w Warszawie, skąd przeszedł na stanowisko kierownika recepcji w warszawskim Mercure Fryderyk Chopin. Przez dziewięć lat związany był z marką ibis, pełniąc m.in. funkcje kierownika recepcji i rezerwacji, a następnie zastępcy dyrektora w ibisie Warszawa Stare Miasto, dyrektora hotelu Etap (obecny ibis Budget Warszawa Centrum) i dyrektora ibisa Warszawa Ostrobramska. W latach 2012-2014 był dyrektorem generalnym nowo otwartego hotelu Holiday Inn Express Airport Warszawa. Następnie jako dyrektor generalny otwierał Hiltona Garden Inn Airport w Krakowie, którym zarządzał przez rok. Potem zarządzał 5-gwiazdkowym hotelem Bellotto w Warszawie w okresie pre-openingu. Ostatnio kierował hotelem ibis Styles w stolicy Mongolii Ułan Bator.


1 Komentarz dla “Michał Całka na czele Holiday Inn Dąbrowa Górnicza”

  1. Fantastyczny facet, pracowałam z nim. Oby więcej takich Gmów.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowa dyrektor ibis Styles Gniezno

Dyrektorem ibisa Styles Gniezno została Monika Pawlik, która od czerwca pracowała jako manager gastronomii tego hotelu. Wcześniej przez 13 lat związana była z gastronomią Pałacu (...)

Praktycznie o revenue management w Akademii Hotelarza

Praktyczne zastosowanie „Revenue management”, czyli maksymalizacja przychodów w hotelu, było tematem kolejnego ze szkoleń Akademii Hotelarza, które odbyło się w ostatni 7 grudnia w hotelu (...)

Budimex wybuduje hotel w Uniejowie za ponad 65 mln zł

Budimex został wybrany generalnym wykonawcą Aparthotelu Uniejów (ostatecznie obiekt ma zostać skategoryzowany na 4-gwiazdki). Łączna wartość inwestycji to 65 mln 128 tys. zł, a budowa (...)

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego (...)

3 nowe obiekty Best Western

Best Western Hotels & Resorts ogłosiła właśnie dołączenie do jej struktur 3 kolejnych hoteli. Wszystkie obiekty zlokalizowane będą w Poznaniu lub bliskich okolicach. Sure Hotel (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA