Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), OTWARCIA » Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie

Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie


Jesienią tego roku pierwszych gości ma przyjąć 344 pokojowy, 4-gwiazkowy hotel Krakowska. Należący do Grupy Arche obiekt zlokalizowany jest na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej w warszawskich Włochach, 4 km od Lotniska Chopina.

Budowa obiektu rozpoczęła się w drugim półroczu 2016 roku. Hotel odda do dyspozycji gości także 15 sal konferencyjnych, w tym największą dla ponad 700 osób o łącznej powierzchni 1700 m².W hotelu działać będzie także restauracja na 250 miejsc, a parking podziemny będzie gotowy do przyjęcia 170 samochodów.

Grupa Arche otworzyła w ub. roku dwa 4-gwiazdkowe hotele: w Częstochowie ze 124 pokojami i Folwark Łochów ze 149 pokojami przy Pałacu Łochów, przekraczając tym samym poziom 1 tys. pokoi hotelowych. W tym roku planuje ekspansję w Warszawie. Do już działającego blisko 200-pokojowego Puławska Residence dołączyć mają poza Krakowską 150-pokojowy Arche Poloneza i 70-pokojowy Arche Geologiczna, a pod Warszawą 80-pokojowy hotel Koszary w Górze Kalwarii.
Grupa rozwija swoje obiekty w dwóch liniach. Pierwszą są nowo budowane hotele miejskie, jak Puławska, Arche Częstochowa czy kolejne obiekty w Warszawie. Następne planowane są w Łodzi, Lublinie i Pile. Druga linia, nazwana Kolekcją, to obiekty w budynkach zabytkowych. W niej działają już Tobaco Hotel w Łodzi, Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark Łochów oraz Pałac Sieniawa, a planowane są, obok obiektu w Górze Kalwarii, kolejne obiekty: w budynkach poszpitalnych we Wrocławiu, również pod nazwą Klasztor, bo mieścił się tam klasztor, i w Gdańsku – Dwór Uphagena, a ponadto duży kompleks hotelowo-konferencyjno-rekreacyjny w byłej cukrowni w Żninie. Większość swoich inwestycji Arche realizuje w systemie condo.


1 Komentarz dla “Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie”

  1. Thank you for your blog post.Really thank you! Awesome.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA