Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), OTWARCIA » Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie

Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie


Jesienią tego roku pierwszych gości ma przyjąć 344 pokojowy, 4-gwiazkowy hotel Krakowska. Należący do Grupy Arche obiekt zlokalizowany jest na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej w warszawskich Włochach, 4 km od Lotniska Chopina.

Budowa obiektu rozpoczęła się w drugim półroczu 2016 roku. Hotel odda do dyspozycji gości także 15 sal konferencyjnych, w tym największą dla ponad 700 osób o łącznej powierzchni 1700 m².W hotelu działać będzie także restauracja na 250 miejsc, a parking podziemny będzie gotowy do przyjęcia 170 samochodów.

Grupa Arche otworzyła w ub. roku dwa 4-gwiazdkowe hotele: w Częstochowie ze 124 pokojami i Folwark Łochów ze 149 pokojami przy Pałacu Łochów, przekraczając tym samym poziom 1 tys. pokoi hotelowych. W tym roku planuje ekspansję w Warszawie. Do już działającego blisko 200-pokojowego Puławska Residence dołączyć mają poza Krakowską 150-pokojowy Arche Poloneza i 70-pokojowy Arche Geologiczna, a pod Warszawą 80-pokojowy hotel Koszary w Górze Kalwarii.
Grupa rozwija swoje obiekty w dwóch liniach. Pierwszą są nowo budowane hotele miejskie, jak Puławska, Arche Częstochowa czy kolejne obiekty w Warszawie. Następne planowane są w Łodzi, Lublinie i Pile. Druga linia, nazwana Kolekcją, to obiekty w budynkach zabytkowych. W niej działają już Tobaco Hotel w Łodzi, Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark Łochów oraz Pałac Sieniawa, a planowane są, obok obiektu w Górze Kalwarii, kolejne obiekty: w budynkach poszpitalnych we Wrocławiu, również pod nazwą Klasztor, bo mieścił się tam klasztor, i w Gdańsku – Dwór Uphagena, a ponadto duży kompleks hotelowo-konferencyjno-rekreacyjny w byłej cukrowni w Żninie. Większość swoich inwestycji Arche realizuje w systemie condo.


1 Komentarz dla “Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie”

  1. Thank you for your blog post.Really thank you! Awesome.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA