Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), OTWARCIA » Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie

Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie


Jesienią tego roku pierwszych gości ma przyjąć 344 pokojowy, 4-gwiazkowy hotel Krakowska. Należący do Grupy Arche obiekt zlokalizowany jest na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Alei Krakowskiej w warszawskich Włochach, 4 km od Lotniska Chopina.

Budowa obiektu rozpoczęła się w drugim półroczu 2016 roku. Hotel odda do dyspozycji gości także 15 sal konferencyjnych, w tym największą dla ponad 700 osób o łącznej powierzchni 1700 m².W hotelu działać będzie także restauracja na 250 miejsc, a parking podziemny będzie gotowy do przyjęcia 170 samochodów.

Grupa Arche otworzyła w ub. roku dwa 4-gwiazdkowe hotele: w Częstochowie ze 124 pokojami i Folwark Łochów ze 149 pokojami przy Pałacu Łochów, przekraczając tym samym poziom 1 tys. pokoi hotelowych. W tym roku planuje ekspansję w Warszawie. Do już działającego blisko 200-pokojowego Puławska Residence dołączyć mają poza Krakowską 150-pokojowy Arche Poloneza i 70-pokojowy Arche Geologiczna, a pod Warszawą 80-pokojowy hotel Koszary w Górze Kalwarii.
Grupa rozwija swoje obiekty w dwóch liniach. Pierwszą są nowo budowane hotele miejskie, jak Puławska, Arche Częstochowa czy kolejne obiekty w Warszawie. Następne planowane są w Łodzi, Lublinie i Pile. Druga linia, nazwana Kolekcją, to obiekty w budynkach zabytkowych. W niej działają już Tobaco Hotel w Łodzi, Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark Łochów oraz Pałac Sieniawa, a planowane są, obok obiektu w Górze Kalwarii, kolejne obiekty: w budynkach poszpitalnych we Wrocławiu, również pod nazwą Klasztor, bo mieścił się tam klasztor, i w Gdańsku – Dwór Uphagena, a ponadto duży kompleks hotelowo-konferencyjno-rekreacyjny w byłej cukrowni w Żninie. Większość swoich inwestycji Arche realizuje w systemie condo.


1 Komentarz dla “Jesienią otwarcie ponad 300 pokojowego hotelu Grupy Arche w Warszawie”

  1. Thank you for your blog post.Really thank you! Awesome.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA