Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa

Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa


Marzena Celej, dyrektor ds. rozwoju biznesu DoubleTree by Hilton Warszawa, została dyrektorem generalnym tego hotelu, a Michał Forysiak z DoubleTree w Łodzi jej zastępcą. Dyrektorem gastronomii został Krzysztof Kalinowski, dotychczasowy manager bankietów, zastępując Jacka Florczuka, który objął stanowisko dyrektora generalnego Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa.

Marzena Celej i Michał Forysiak


Marzena Celej karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2003 r. w sieci Dorint. Pierwsze kroki stawiała w gastronomii, a po pół roku awansowała do działu sprzedaży. Brała udział w rebrandingu hotelu Dorint na Sofitel Old Town.  W 2011 r. przeszła do 5-gwiazdkowego Platinum Palace Wrocław na stanowisko sales managera, a po pół roku została dyrektorem generalnym tego hotelu. Po 13 latach spędzonych we wrocławskich hotelach przeniosła się do Warszawy i w 2016 r. objęła funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center w Warszawie. Przez dwa kolejne lata zarządzała jednym z liczniejszych działów sprzedaży w Polsce. Do jej zakresu obowiązków należały również marketing, revenue managment oraz budowanie strategii sprzedaży oraz realizacja założeń budżetowych.

Michał Forysiak z hotelarstwem związany jest od 19 lat. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. we Wrocławiu przy otwarciu hotelu Dorint jako nocny audytor. W ciągu 12 lat pracy we wrocławskim hotelu zdobywał doświadczenia na różnych stanowiskach: agent reservation, reservation manager, jako kierownik recpecji brał udział w rebrandingu hotelu na Sofitel Old Town, w którym przez siedem lat pełnił funkcję revenue & rooms division managera. Dzięki implementacji wielu autorskich narzędzi i kreatywnych rozwiązań z dużym powodzeniem wprowadził w nim revenue management. W 2013 r. brał udział  w otwarciu pierwszego w Polsce hotelu marki DoubleTree By Hilton Łódź, gdzie na pozycji rooms & revenue directora był odpowiedzialny za organizację działów operacyjnych, kontrolę kosztów oraz budowanie i realizację strategii sprzedaży hotelu z obszernym zapleczem konferencyjnym. W 2016 r. zdobył tytuł Revenue Managera Roku w konkursie Hotelarz Roku.  DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center  dysponuje 359 pokojami i  pięcioma tys. m kw. powierzchni konferencyjnej.

 

 

 

Komentarze: 2 dla “Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa”

  1. znajomy_krolika

    Hotel ma 4 lata i ma 5tego GMa i 6tego dyrektora sprzedaży….

  2. Ale Prezes Seba ciągle ten sam :-)

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-08 Masażysta / pracownik SPA Gniew
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA