Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa

Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa


Marzena Celej, dyrektor ds. rozwoju biznesu DoubleTree by Hilton Warszawa, została dyrektorem generalnym tego hotelu, a Michał Forysiak z DoubleTree w Łodzi jej zastępcą. Dyrektorem gastronomii został Krzysztof Kalinowski, dotychczasowy manager bankietów, zastępując Jacka Florczuka, który objął stanowisko dyrektora generalnego Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa.

Marzena Celej i Michał Forysiak


Marzena Celej karierę w hotelarstwie rozpoczęła w 2003 r. w sieci Dorint. Pierwsze kroki stawiała w gastronomii, a po pół roku awansowała do działu sprzedaży. Brała udział w rebrandingu hotelu Dorint na Sofitel Old Town.  W 2011 r. przeszła do 5-gwiazdkowego Platinum Palace Wrocław na stanowisko sales managera, a po pół roku została dyrektorem generalnym tego hotelu. Po 13 latach spędzonych we wrocławskich hotelach przeniosła się do Warszawy i w 2016 r. objęła funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center w Warszawie. Przez dwa kolejne lata zarządzała jednym z liczniejszych działów sprzedaży w Polsce. Do jej zakresu obowiązków należały również marketing, revenue managment oraz budowanie strategii sprzedaży oraz realizacja założeń budżetowych.

Michał Forysiak z hotelarstwem związany jest od 19 lat. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. we Wrocławiu przy otwarciu hotelu Dorint jako nocny audytor. W ciągu 12 lat pracy we wrocławskim hotelu zdobywał doświadczenia na różnych stanowiskach: agent reservation, reservation manager, jako kierownik recpecji brał udział w rebrandingu hotelu na Sofitel Old Town, w którym przez siedem lat pełnił funkcję revenue & rooms division managera. Dzięki implementacji wielu autorskich narzędzi i kreatywnych rozwiązań z dużym powodzeniem wprowadził w nim revenue management. W 2013 r. brał udział  w otwarciu pierwszego w Polsce hotelu marki DoubleTree By Hilton Łódź, gdzie na pozycji rooms & revenue directora był odpowiedzialny za organizację działów operacyjnych, kontrolę kosztów oraz budowanie i realizację strategii sprzedaży hotelu z obszernym zapleczem konferencyjnym. W 2016 r. zdobył tytuł Revenue Managera Roku w konkursie Hotelarz Roku.  DoubleTree By Hilton Hotel & Conference Center  dysponuje 359 pokojami i  pięcioma tys. m kw. powierzchni konferencyjnej.

 

 

 

Komentarze: 2 dla “Zmiana kierownictwa DoubleTree by Hilton Warszawa”

  1. znajomy_krolika

    Hotel ma 4 lata i ma 5tego GMa i 6tego dyrektora sprzedaży….

  2. Ale Prezes Seba ciągle ten sam :-)

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności