Aparthotel Invite we Wrocławiu

W II kwartale przyszłego roku zakończy się budowa pierwszego we Wrocławiu Aparthotelu Invite z pełnym zakresem usług hotelowych.


Wśród udogodnień oferowanych mieszkańcom obiektu zlokalizowanego w pobliżu centrum miasta znajdą się śniadania, sprzątanie apartamentu, wymiana pościeli, usługa prania oraz całodobowa recepcja.


- Aparthotel powstający przy obiekcie Hubska Center to innowacyjne rozwiązanie wzorowane na podobnych obiektach w Ameryce czy na zachodzie Europy. – mówi Witold Sadowski z Deka Inwestycje, firmy realizującej projekt - Oferta  jest skierowana do osób, chcących zainwestować w mieszkanie w celach zarobkowych oraz tych, którzy po prostu planują zamieszkać w budynku oferującym room–service.


Apartamentem zakupionym w wersji „pod klucz” w standardzie 3 gwiazdkowego hotelu będzie można zarządzać we własnym zakresie lub też oddać go
w dzierżawę firmie administrującej budynkiem i uzyskiwać z tego tytułu stały zagwarantowany zysk.


Wzdłuż budynku zaprojektowano pasaż handlowy oraz deptak, a  w podziemiu usytuowany będzie parking z miejscami postojowymi. Ciekawa architektura całego kompleksu Hubska Center stworzy gustowne uzupełnienie dotychczasowego krajobrazu okolicy.


Informacje szczegółowe

Cały budynek składa się z dwóch niezależnych części:
- segment I – usytuowany wzdłuż ul. Hubskiej „Biurowiec”
Zawiera 1 lokal usługowy (173 m2) i reprezentacyjny hol wejściowy oraz  pow. biurowe na pięciu kondygnacjach: 84 – 350 m2 (na jednej kondygnacji); W sumie ok. 1750 m2 pow. biur.;
– segment II - usytuowany w głębi działki Aparthotel  Invite
Zawiera 106 apartamentów  na 7 kondygnacjach  oferowanych w stanie deweloperskim i w opcji pod klucz;
Na  parterze -  lokal usługowy 300m2 z przeznaczeniem pod restaurację;


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *