Pracownicy Accor wsparli Wings For Life World Run

5 maja pracownicy biur Accor wzięli udział w Wings For Life World Run, wspierając szczytny cel znalezienia metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. Ich wspólny wysiłek, który doprowadził do pokonania ponad 200 km wyłącznie w Polsce, był istotnym wkładem w realizację tego celu. Dołączyli oni do ponad 265 tysięcy uczestników z całego świata, którzy nie pozostają obojętni na los innych.

Zebrane w trakcie tego wydarzenia ponad 8.1 miliona euro pokazuje, jak wielką moc mają, działając razem. Udział w działaniach charytatywnych nie tylko jest częścią ich misji, ale także sposób na zacieśnienie więzi w zespole. Każdy z uczestników może odnaleźć swoje miejsce i poczuć się częścią wspólnej sprawy. Społeczna odpowiedzialność jest priorytetem, który uzupełniony o budowanie społeczności i wzajemne zaufanie wśród pracowników tworzy harmonijną całość.

- Działanie jednoczy, w tym tkwi nasza siła, a nasze czyny są tego przykładem. Razem nie tylko pracujemy, bierzemy również czynny udział w tworzeniu zmiany, której pragniemy doświadczyć – podkreśla Agnieszka Wojtkowska, Talent Experience Manager for HQ Europe & North Africa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *