Sofitel Warsaw Victoria zaprasza na FÉTE DE LA MUSIQUE

Teraz w Warszawie – tak jak w Paryżu i innych 300 miastach na świecie – można uczestniczyć w koncertach i przedstawieniach oraz dobrze bawić się. Na wtorkowy wieczór hotel przygotował specjalny program muzyczny – koncert Asi Ash, występ DJ’a oraz duetu gitarowego, a także specjały kuchni francuskiej. Spotkanie z muzyką w Sofitel Warsaw Victoria to jedno z wydarzeń artystycznych, które w ramach Święta Muzyki w stolicy odbywa się przy Trakcie Królewskim.  

Marka Sofitel od samego poczatku wspiera ideę FÉTE DE LA MUSIQUE, która powstała 30 lat temu w Paryżu. Celem wspólnego grania i słuchania muzyki, koncertowana i zabawy na ulicach miast jest promocja sztuki, integracja, wspólne świętowanie oraz żywiołowa zabawa. Ta francuska tradycja doskonale przyjęła się na całym świecie – teraz w FÉTE DE LA MUSIQUE uczestniczy ponad 60 hoteli Sofitel, w których odbywają się koncerty, występy artystyczne i spontaniczne zabawy. Jesteśmy dumni, że  lokalne francuskie święto stało się tak popularne na całym świecie, a francuska marka Sofitel, jako jedna z pierwszych zorganizowała FÉTE DE LA MUSIQUE w Warszawie – bylismy prekursowami w Polsce tej fascunującej idei promocji muzyki i zabawy – mówi Jean-Michel Lathuilliere, Dyrektor Sofitel Warsaw Victoria. Nasi goście i partnerzy zawsze chętnie odwiedzają 21 czerwca nasz hotel, by wspólnie słuchać koncertów, smakować specjałów naszej kuchni i spędzać miło czas. W tym roku w Sofitel Warsaw Victoria zaprasza do Green Baru i Lobby Baru, gdzie od godziny 18.30 do 21.30 wystąpi Asia Ash – utalentowana młoda wokalistka - rezydentka wokalna mi.in. klubów Platinium i The Eve w Warszawie. Na co dzień artystka współpracuje z najlepszymi DJ’ami polskiej sceny house. Asia Ash czaruje niezwykle charakterystyczną, niską barwą głosu, charyzmą i wyjątkową miłością do muzyki. Tego wieczoru nie tylko muzyka jest ważna – francuska elegancja i chic FÉTE DE LA MUSIQUE tworzą, oprócz muzyki,  wybrane dania i wina, z których słynie kuchnia francuska.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *