Qubus Hotel Legnica partnerem Mistrzostw Świata w Łucznictwie

W dniach 22 - 28 sierpnia w Legnicy odbędą się Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Juniorów. W imprezie weźmie udział blisko 300 zawodników. Obsługę hotelową wydarzenia zapewnia sieć Qubus Hotel.

- To dla nas wielka przyjemność i zaszczyt – mówi Barbara Kata z działu marketingu Qubus Hotel Legnica. - Będziemy gościć młodych sportowców z czterech kontynentów – dodaje. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji komfortowe pokoje z dostępem do Internetu, a także Centrum Odnowy Biologicznej.

– Sportowcy zadbają o formę w saunie fińskiej i tureckiej, jacuzzi i sali fitness – mówi Barbara Kata. Z kolei Ewa Pietrakowska, Dyrektor Biura Prezydenta dodaje: – Mistrzostwa są okazją do tego, by pokazać jak dobrze przygotowaną bazą sportową i bogatą ofertą usługową dysponuje Legnica.  Organizacja tak dużej imprezy z pewnością przyczyni się do rozwoju miasta.

W hotelu, który jest jednym z największych obiektów konferencyjno-noclegowym na Dolnym Śląsku, będzie się również mieścić oficjalne biuro zawodów. Jak podkreśla Barbara Kata, w przedsięwzięcie zaangażowani będą wszyscy pracownicy obiektu. – Jesteśmy pewni, że impreza okaże się dużym sukcesem zarówno hotelu, jak i Legnicy – kończy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *