Radisson Blu Kraków spełnia dziecięce marzenia

Hotel Radisson Blu Kraków został sponsorem koncertu charytatywnego  „Gramy z Fantazją” który odbędzie się w czwartek 27 lipca tego roku w CH M1 w Krakowie. Gwiazdą koncertu będzie zespół Enej.W tegoroczne wakacje rozpoczęłą się czwarta edycja największej w Polsce charytatywnej trasy koncertowej, Hotel Radisson Blu w Krakowie wraz z Metro Group Asset Managment i fundacją „Dziecięca fantazja” postanowili zorganizować koncert podczas którego będą zbierane pieniądze dla nieuleczalnie chorych dzieci.


„Nasza firma regularnie pomaga organizacjom charytatywnym ale szczególnie cieszymy się kiedy możemy wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków. Od czterech lat organizacja spełnia marzenia ciężko chorych podopiecznych, do tej pory obdarowała prawie 350 rodzin. W tym roku bawimy się na rzecz kolejnych dwustu dzieci którym zamierzamy spełnić skryte marzenia i pomóc w realizowaniu pasji na które nie mają pieniędzy. Hotel Radisson Blu od wielu lat opiekuje się lokalnym domem dziecka im. Jana Brzechwy więc zaangażowanie w lipcowy koncert jest dla nas oczywistym wyborem” – mówi Monika Natkowska, Responsible Business Coordinator w krakowskim hotelu Radisson Blu Kraków.


W trakcie koncertu prowadzonego przez ambasadorkę fundacji Agatę Młynarską, zagra popularny zespół Enej laureat programu „Must be the music” i popularnego wakacyjnego przeboju „Radio Hello”. Koncert organizowany przez Radisson Blu Kraków i fundację, jest częścią wielkiej trasy po całej Polsce podczas której bawią się tysiące osób w największych miastach. Na tegorocznym krakowskim koncercie zbierane będą pieniądze dla 21 dzieci w wieku od 5 do 18 lat. W tym roku pomagamy między innymi  kupić adapter dla Piotrka chorego na raka kości, którego pasją jest tworzenie muzyki, skok spadochronowy dla Inez która zmaga się ze złośliwym nowotworem oraz na lornetkę dla chorego na białaczkę Piotrka.


Na scenie obok świetnej muzyki, będą wręczane zabawki, sprzęt elektroniczny, sprzęt audio-video, skutery, ubrania czy zwierzątka. Podczas imprez w 2008 roku udało się fundacji urzeczywistnić 45 fantazji, w 2009 roku już prawie 100, a w 2010 pobity został absolutny rekord. Dzięki koncertom, spełnionych zostało 200 cudownych fantazji, a wśród nich oprócz samych prezentów są przewidziane także spotkania z gwiazdami, sesje zdjęciowe, wyjazdy nad morze i wiele innych. W tym roku podczas trasy tysiące ludzi będzie się bawić w rytm największych przebojów DODY, Lady Pank, Blue Cafe , Enej oraz inne największe polskie gwiazdy. Wszystkie pieniądze uzyskanie podczas koncertów przekazywane są bezpośrednio do dzieci.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *