Joe Cocker w Hotelu Twardowski

Już 9 sierpnia w poznańskiej Arenie zagra światowej sławy artysta Joe Cocker, a wielu poznaniaków zastanawia się gdzie gwiazda będzie spać podczas swojego pobytu w stolicy Wielkopolski. Noc z poniedziałku na wtorek spędzi w Hotelu Twardowski.  

Hotel Twardowski to 4 – gwiazdkowy nowoczesny i komfortowy obiekt, położony nieopodal centrum Poznania.Do dyspozycji Joe Cocer’a przygotowany zostanie Apartament Prezydencki, który gwarantuje wypoczynek i relaks w ciepłym, przytulnym otoczeniu o najwyższym standardzie.    

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

8 komentarzy do “Joe Cocker w Hotelu Twardowski

    • aha, rzeczywiście nieopodal centrum poznania, tylko 10 km do Starego Rynku, gratuluję obiektywnej informacji

  1. Byłam ! Bardzo komfortowy hotel ! Jadę na Cockera i mam nadzieje że będą jeszcze miejsca w tym hotelu !

  2. Jak masz nadzieję, że będą jeszcze miejsca, to po prostu zadzwoń tam albo napisz maila! To dosyć proste!

  3. Dziękuję bardzo za radę !!! W życiu nie wpadłabym na to wcześniej !!! Jak to miło że są jeszcze tak uczynni ludzie na tym świecie !!! Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam 🙂

  4. mam nadzieję, że nie pójdzie do spleśniałego SPA, jedyną atrakcją tego hotelu jest wyjątkowo obleśny prezes i jego kulawy dyrektor, jak idzie Rudy z Kulawym to nawet Joe Coker wysiada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *