Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome

Internetowa  aplikacja  portalu hotelowego HRS do wyszukiwarki Google Chrome

HRS - wiodący portal rezerwacji hotelowych w Europie jest jedynym z pierwszych dziesięciu partnerów Google w Niemczech, którzy opracowali własne aplikacje sieciowe dla wyszukiwarki Google Chrome. Jedno kliknięcie umożliwi użytkownikom Chrome dostęp do 250.000 hoteli każdej kategorii w 180 państwach. Instalacja aplikacji HRS ze strony Chrome Web Store: https://chrome.google.com/webstore jest szybka i prosta jak kliknięcie myszką.

Darmowa aplikacja HRS ze strony Chrome zawiera lokalną wyszukiwarkę hoteli z mapami oraz sprawdzony panel wyszukiwania HRS do filtrowania typów hoteli w zależności od osobistych preferencji użytkownika. Ponad 2,5 mln opinii gości, szczegółowe opisy hoteli i informacje w postaci zdjęć i filmów pomaga użytkownikom wybrać i zarezerwować odpowiedni hotel. Dzięki integracji z Google Street View oraz panoramicznym obrazom o kącie 360 stopni można także uzyskać natychmiastowy obraz okolicy hotelu.

Za pośrednictwem aplikacji Chrome użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do spersonalizowanej opcji "Mój HRS". W tej części klienci mogą podejrzeć zestawienie swoich wcześniejszych rezerwacji i ulubionych hoteli. Aplikacja HRS pozwala jednocześnie zarejestrowanym osobom podróżującym służbowo na dostęp do zniżek dla korporacyjnych klientów na poziomie nawet o 30% niższych od aktualnej ceny dnia.

"Po Street View, jesteśmy zachwyceni faktem, że zostaliśmy jednym z pierwszych partnerów Google Chrome w Niemczech. Dzięki tej aplikacji, która została opracowana specjalnie dla Chrome, po raz kolejny pokazaliśmy siłę naszej innowacyjności, będąc coraz bardziej przyjaznym użytkownikowi. Wystarczy jedno kliknięcie, by aplikacja HRS otworzyła drzwi użytkownikowi do ponad ćwierć miliona hoteli", powiedział Tobias Ragge, Prezes HRS, opisując nowe przedsięwzięcie z Google.

Aplikacja HRS dla Chrome jest dostępna w języku angielskim oraz niemieckim w  Web Store.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *