Gwiazdy Tauron Festiwalu w Qubus Hotel

W Katowicach rozpoczęła się szósta edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Podczas imprezy wystąpią gwiazdy nowoczesnej muzyki elektronicznej. Bazę noclegową zapewnia Qubus Hotel Prestige Katowice.

To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w tej części Europy - zarówno jeśli chodzi o listę wykonawców, jak i miejsce koncertów. Festiwal odbędzie się na terenie byłej Kopalni Katowice - swoją muzykę zaprezentują gwiazdy nowych brzmień, w tym Amon Tobin, Lamb czy Jamie Woon.

- Organizatorzy festiwalu po raz kolejny zaprosili nas do współpracy - mówi Katarzyna Malicka, dyrektor Qubus Hotel Prestige Katowice. - W tym roku gościć będziemy niemal wszystkich wykonawców, organizatorów, promotorów oraz media - dodaje.

Daniel Wahl, współorganizator imprezy, chwali współpracę z Qubus Hotel - Rezerwując nocleg dla gwiazd i promotorów musimy być pewni odpowiedniego standardu i poziomu obsługi - tłumaczy. - Dodatkową atrakcją dla naszych gości są również wspaniałe widoki z pokojowych okien i Sky Baru - dodaje.

Qubus Hotel Prestige Katowice znajduje się w najwyższym biurowcu na Śląsku. Pokoje zlokalizowano na piętrach 19 - 27. Otwarty dla wszystkich, przeszklony Sky Bar znajduje się na ostatniej kondygnacji. To tutaj panoramę Śląska podziwiali m.in. Phil Collins oraz muzycy Green Day.

Tauron Festiwal Nowa Muzyka potrwa do niedzieli 28 sierpnia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *